Vyběhnout na minutu ven bez bundy či smrkající kolega - abyste „chytili“ rýmu, nachlazení či chřipku stačí v těchto zimních dnech opravdu velmi málo. Udržet se zdraví a v kondici ale nemusí být tak složité – vyzkoušejte novinku cucací tablety Immune Akut a uvidíte sami!

V posledních letech je zima spíš jako chladnější jaro, mrazivých dní bývá velmi poskromnu a tak většina bacilů přežívá a vesele se šíří dál. Je tedy důležité udržovat dostatek vitamínů v těle, dbát na pitný režim, aktivní pohyb, otužování zdravé a pravidelné stravování či kvalitní spánek. Abyste ještě více posílili imunitu, sáhněte po novince letošního podzimu, kterými jsou cucací tablety Immune Akut na akutní podporu imunity i jako pomoc při včasném zachycení prvních příznaků onemocnění. Obsahují přírodní vitamin C, zinek, bez černý, který podporuje správné fungování imunity a zdraví dýchacích cest. Tablety obsahují také nukleotidy, které jsou také důležité pro buňky imunitního systému.

Tablety Immune Akut lze užívat jak při akutních potížích, pro zkrácení doby trvání příznaků, tak i v průběhu rekonvalescence anebo dlouhodobě v období vyššího výskytu chřipky a nemocí z nachlazení. Tím, že jde o žvýkací tablety, účinná látka zvyšuje imunitu i v dutině ústní a hltanu, čímže se podporuje i tzv. slizniční imunita. Tablety jsou vhodné pro kojící, těhotné a děti od 12 let (pro menší děti od 1 roku věku volte Immune Akut sirup s nižšími dávkami účinné látky).

lékGenerica Immune Akut, 30 cucacích tablet

  • Akutní podpora imunity i jako prevence
  • Bez černý extrakt, nukleotidy, acerola extrakt (zdroj přírodního vitaminu C) zinek
  • Od 12 let, vhodné i pro těhotné a kojící
  • Cena: 140 Kč

www.generica-bohemia.cz

Pro děti již od 1 roku je vhodná alternativa v podobě Immune Akut sirupu.

Reklama