5a855b7f6a8a6obrazek.png

Z kolekce: J-LINE by JOLIPA, www.almara-shop.cz

Jednoduché a čisté linie, které dodají domovu elegantní punc, to jsou bytové doplňky, ve kterých se misí dvě neoblíbenější barvy – černá a bílá. Ty jsou vhodným prvkem do každé domácnosti. Jejich neutrálnost totiž koresponduje s různými, i hodně extravagantními styly. A nejen to, hodí se i k širokému spektru odstínů. Je pravdou, že s některými působí sympatičtěji, ale hlavní je, aby vše lahodilo vašemu oku.

5a855c3df17b7obrazek.png5a855c7690030obrazek.png
Z kolekce: Jysk

5a858692c7cefobrazek.png

Z kolekce IKEA

V černobílé variaci naleznete nábytek, právě z důvodu barevné praktičnosti, ale i doplňky. Kromě polštářků, povlečení a koberečků, se může jednat i o jídelní servisy. Nejoblíbenější zůstávají geometrické obrazce, ale nejžhavějším trendem jsou bezesporu puntíky. V poslední době se však těší oblibě i decentní květinový vzor. Inspiraci návrháři hledají i v kultuře Aztéků, jejichž složité, leč propracované obrazce, jsou fascinující.

5a855ca3b6ed7obrazek.png
Z kolekce: H&M Home

Pokud přemýšlíte, s čím černobílé doplňky nakombinovat, tak nic nezkazíte, když sáhnete po měděných či zlatých odlescích. Pospolu vytváří neobyčejnou, ale velmi moderní kombinaci. Pro navození příjemné domácí atmosféry jej doplňte o prvky ze dřeva. Beton naopak podpoří již tak elegantní a chladný vzhled.

Čtěte také:

Uložit

Reklama