Mnoho žen trápí celulitida a to hlavně v měsících, kdy je teplo a chodí více odhalené. Marná sláva, nepěkné dolíčky a třesoucí se krabatá kůže připomínající slupku pomeranče holt není nic, s čím bychom se my ženy mohly a hlavně chtěly chlubit… Vážně se ale dá celulitidy nějak zbavit?

Například já se přiznám, že jsem letos celulitidě vyhlásila regulérní boj. Zajímala jsem se proto, jaké jsou možnosti jejího zmírnění nebo přímo odstranění – to by bylo samozřejmě úplně nejlepší! A protože mám už dobrou zkušenost s klinikou MEDICOM Clinic, rovnou jsem se podívala na jejich stránky a zajímala se, co mi na boj s celulitidou doporučí oni.

celulitida

A vida! V podstatě jsem se rozhodovala mezi dvěma druhy ošetření – LPG lipomasáží a rázovou vlnou. Nakonec vyhrála ta druhá možnost, byť název mi moc sympaticky nezní… Jenže to ani slovo „celulitida“, tak třeba to na ni tím spíš bude mít efekt. Uvidíme.

Co rázovka dovede

Na netu kliniky jsem si přečetla o tom, že rázová vlna dovede s kůží hotové divy. Ošetření by totiž mělo umět vyhladit a zpevnit pokožku, celkově ji omladit, což určitě také není k zahození, a kromě toho v ní ještě nastartovat různé metabolické procesy a pomoct mi v hubnutí!

Celá terapie navíc zabere jen 20–40 minut (podle počtu ošetřovaných partií), je bezbolestná, protože se dá na přístroji nastavit intenzita ošetření, a ještě ke všemu se můžu hned po rázovce vrátit třeba zpátky do práce nebo si jít zacvičit. Po tomhle ošetření totiž není nutná absolutně žádná rekonvalescence! Zní to až moc ideálně… Vážně to teda funguje?

Tak já jdu do toho

Příští týden budu mít za sebou první ošetření, tak budu stoprocentně o něco moudřejší. Určitě vám napíšu, jaké to bylo a jestli má smysl na to jít a do rázovky investovat. Každopádně se prý ale vyplatí přijít na ošetření hned několikrát. Na klinice už dokonce rovnou prodávají cenově zvýhodněné balíčky na různý počet ošetření. Už jsem objednaná na první z nich a jsem na to vážně zvědavá. Snad mi bude moje celulitida ze stehen a zadku přímo mizet před očima. Podám vám o tom hlášení!

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Přečtěte si také: