64ca0f1a8b886blobid0.png

Švédská značka Fjällräven navrhuje batohy již od roku 1960 a moc dobře ví, jak je udělat funkční, pohodlné, spolehlivé a „zcela zapomenutelné“. Letos Fjällräven kromě svých ikonických stálic – batohů Kanken – v nových barvách představuje také několik novinek, jako jsou velmi praktický Kanken Weekender nebo batohy Skule v nových velikostech.

Uvolněte si ruce i mysl a vyberte si svého nového parťáka, do kterého sbalíte svůj malý svět, ať už jdete kamkoliv – do školy, do práce nebo třeba na výlet.

Kanken Weekender
Nový, všestranný člen rodiny Kanken. Kanken Weekender, který má objem 30 l, je vyroben z odolného materiálu Vinylon F. Má prostornou hlavní přihrádku s polstrovanou kapsou na notebook a dvěma menšími kapsami se zipem a klasickou přední kapsu s klíčenkou uvnitř. Ať už jej ponesete na zádech, jako crossbody nebo jej budete držet za ucho, bude vám dokonalým společníkem při cestách do školy, do práce i během víkendových výletů.

64ca0d62c851aobrazek.png
Doporučená maloobchodní cena: 5 690,- Kč

Skule 20
Menší bráška batohu Skule 28 má hlavní přihrádku se zvýšenou polstrovanou kapsou na notebook, přední přihrádku s organizérem a snadno přístupnou horní kapsu na zip. Vyroben je z odolného, vodoodpudivého materiálu Oxford z recyklovaného polyesteru. Má také pohodlný zadní panel podšitý síťovinou, polstrované ramenní popruhy a nastavitelné hrudní popruhy.

64ca0d8de2fb2obrazek.png
Doporučená maloobchodní cena: 2 290,- Kč

Skule Top 26
Univerzální, odolný batoh s propracovaným technickým designem, který je připraven na vše – hodí se do školy, práce nebo na výšlapy. Vyroben z odolného, vodoodpudivého materiálu Oxford z recyklovaného polyesteru. Hlavní přihrádka má horní plnění a obsahuje zvýšenou polstrovanou kapsu na notebook. Batoh Skule Top 26 má dále velkou kapsu na víku, dvě otevřené strečové boční kapsy, pohodlný zadní panel podšitý síťovinou, polstrované ramenní popruhy, nastavitelný hrudní popruh a elastickou šňůrku k uchycení dalšího vybavení na přední straně.

64ca0dba6cfc9obrazek.png
Doporučená maloobchodní cena: 2 990,- Kč

Kanken
Ikonický batoh Kanken je oblíbeným společníkem při cestách do školy, do práce i při toulkách městem. Jeho majitelé v něm nosí te´meˇrˇ vsˇe – od velkolepy´ch pla´nu° po obycˇejnou krabicˇku s obeˇdem. Batoh je k dostání již v mnoha barevných variantách, ke kterým v letošní podzimní kolekci přibudou tři nové – Cobalt Blue, Khaki Dust a Apple Mint.
64ca0e02193ebobrazek.png
Doporučená maloobchodní cena: 2 490,- Kč

Primus Klunken
Praktická, stylová lahev Primus Klunken je díky své odolnosti skvělou alternativou ke klasickým plastovým lahvím. Lahev perfektně pasuje do boční kapsy batohu Kanken a je k dostání ve dvou provedeních a velikostech – jednostěnná o objemu 0,7 l a dvouplášťová o objemu 0,5 l, která i v létě udrží nápoj studený a v zimě naopak příjemně teplý. Obě lahve jsou k dostání v celkem osmi krásných barevných variantách.

64ca0e4cb569cobrazek.png
Doporučená maloobchodní cena Primus Klunken 0,5 l: 999,- Kč
Doporučená maloobchodní cena Primus Klunken 0,7 l: 849,- Kč

Kanken Pen Case
Pište stylově a mějte své oblíbené psací potřeby uložené v klasickém penálu z odolné tkaniny G-1000. Pouzdro se perfektně vejde do boční kapsy batohu Kanken a je tak snadno připravené k vytažení kdykoliv, když si chcete udělat poznámky, skicovat nebo kreslit.

64ca0e7ab92a9obrazek.png
Doporučená maloobchodní cena: 799,- Kč

Výrobky jsou dostupné v prodejnách Fjällräven Shop, Freshlabels, Footshop a u dalších vybraných partnerů.
64ca0eaf87a25obrazek.png

Reklama