Materiál: ZLATO. Ryzost: 24 KARÁTŮ. To je ústřední téma nabídky Avonu na pozdní jaro letošního roku. Ryzí kovy přitahují i ryzí osobnosti: tváří této kampaně společnosti Avon je Reese Witherspoon, dokonalé ztělesnění půvabné ženskosti, originální individuality a osobního půvabu.

Obdivuhodné účinky zlata na lidskou krásu znali už staří Egypťané a Indové. Především bájná královna Kleopatra prý nedala na jeho omlazující účinky dopustit. Podle legend si denně potírala celé tělo zlatým práškem smíchaným svonným olejem a na noc si pokládala na obličej tenké zlaté pláty, které její pleť vyživily a dokonale vyhladily. Tvrdila, že díky účinkům zlata bude navždy mladá. A nebyla daleko od pravdy - moderní výzkumy jí daly za pravdu. Podle odborníků má totiž zlato antibakteriální účinky, podporuje transport molekul kyslíku přímo do kůže, ovlivňuje buněčné funkce a pomáhá oživovat a omlazovat pleť.

Všechny tyto superlativy vsobě nyní spojuje jedinečná novinka, kterou kosmetická společnost Avon právě uvádí na trh – rtěnka smikročástečkami 24 karátového zlata Ultra Colour Rich 24 Gold Lipstick. Ta vaše rty dokonale vyživí a dopřeje jim ten nejluxusnější třpyt i překrásnou sytou barvu. A přesně takovou péči si vaše rty zaslouží. Hoďte se do gala, neodolatelně zkrášlete své rty a vyražte do společnosti – zlatá horečka sobotní noci může začít...

 

Zlatavé perly pro vaši tvář

Zlaté perly v Avon pudru, rozjasňující vaši tvář, dodají pleti zlatavý nádech a třpyt. Dokonale podtrhnou rysy a snadno se nanášejí. Být terčem obdivných pohledů je přece tak snadné.


Více informací na www.avoncosmetics.cz

 

1. Zlatý lak na nehty - limitovaná edice - 12 ml, 179 Kč, 2 odstíny

2. Zlatá rtěnka Ultra Color Rich - 3,6 g, 249 Kč, 8 odstínů

3. Zlaté rozjasňující perly na tvář - 30 g, 449 Kč

4. Péče o nehty se zlatými částečkami - 12 ml, 179 Kč

5. Tužka na oči - 1,9 g, 229 Kč, 2 odstíny

6. Tekuté oční linky - 3 ml, 229 Kč

Avon cosmetics