Otřepaný vtip, který jistě slyšíte každou sezónu. Ale ruku na srdce – myslím, že i nás děvčata dokáže rýma pěkně potrápit. Zarudlé oči, zastřený hlas, zarudlý a podrážděný nos. Nic příjemného.

A tady se hodí, více než kdy jindy, kvalitní kapesníky. Neustálé utírání nosu vede k zarudnutí a podráždění pokožky v okolí nosu. To je velmi nepříjemné pro jakoukoli pokožku.

kleenex

KLEENEX®Kapesníky KLEENEX® Balsam obsahují výtažky z měsíčku lékařského, který snižuje riziko podráždění nosu. Jemná vrstva balzámu chrání pokožku v okolí nosu před vysycháním a následným zarudnutím.

Krásné oranžové květy měsíčku lékařského jsou tak působivé s veselé, že je možné je zařadit mezi nejkrásnější květy. Květy zdobí zahrádky až do podzimu, ale většina lidí ani neví, jak velká léčivá síla kleenexse v nich nachází.

Hlavní léčebné využití měsíčku je zevně na těžce se hojící rány většinou ve formě obkladů či masti. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních. Právě proto jsou kapesníky Kleenex potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského.  Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé dopady neustálého smrkání a utírání nosu.

KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.

KLEENEX® Balsam je k dostání v boxu i kapesním balení.

kleenex

 
Kleenex balsam -  papírové kapesníčky  s výtažkem z měsíčku lékařského, který chrání pokožku v okolí nosu.
KLEENEX® Balsam po sobě zanechává vrstvu balzámu s výtažkem z měsíčku lékařského, který zabraňuje vysychání a rudnutí kůže na nose. KLEENEX® Balsam je kosmetický produkt a tudíž je dermatologicky testován a je hypoalergenní.
Pro všechny, kdož jsou citliví a chtějí v období chřipky, rýmy  a alergií kvalitní kapesník, který nezpůsobí zarudnutí nosu, je tedy Kleenex balsam.
Reklama