r1.jpgS vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 Animal (RH9879) je vysávání intenzivnější než s běžným vysavačem, díky flexibilní trubici dosáhnete až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste namáhali záda. S unikátní hubicí Deep Power LED Vision navíc zachytíte veškerý prach a jiné větší nečistoty, které vám už neutečou – od tvrdých podlah po koberce, běhouny a také velké prostory s vysokými stropy. Technologicky vylepšený digitální motor a přiložená výkonná zasouvací baterie (25,2 V) vám poskytnou 45 minut opravdu efektivního úklidu. Nový motor Digital Force optimalizuje sání díky aerodynamickým lopatkám, automaticky upravuje jejich rychlost. Čištění je tak efektivní a hloubkové díky maximálnímu sacímu výkonu 130 air wattů. O výkonu budete mít přehled na kontrolním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu. Bezdrátový vysavač disponuje třemi režimy (úsporný, maximální a tlačítko intenzivního výkonu), vyhoví tak vašim potřebám – každodennímu úklidu všech povrchů, ale také likvidaci větších nečistot, které si vyžadují pořádný výkon! Oproti předchozím řadám je X-Force FLEX 11.60 Animal vylepšený o polohu Stop&Go, pokud potřebujete krátkou pauzu pro vysátí povrchů s ručním vysavačem, tak kartáč a trubice zůstanou samostatně stát. Údržba je snadná, objemnou XL nádobku na prach (0,9 l) snadno vyprázdníte a vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou. Prodejní cena je od 9 899 Kč.
r2.jpg

Speciálně pro majitele zvířátek!
r3.jpg

Součástí vysavače je sada nástavců, která si hravě poradí se všemi chlupy a chmoury: mini kartáč Electro k odstraňování hluboce zachycených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, pohovkový kartáč pro dokonalé vysávání textilních potahů, dva integrované jemné kartáče, abyste byli vždy připraveni vysávat všechny povrchy a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vašeho přístroje.

r4.jpgI. TIP: Vysavač je navíc vhodný i pro alergiky! Zachytí až 99,99 % prachových částic a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.

II. TIP: Po dokoupení speciální hlavice AQUA Head (ZR0096) můžete s vysavačem současně vysávat I vytírat.

III. TIP: V případě potřeby vyššího výkonu můžete navýšit provozní dobu vašeho přístroje a vysávat až 1 hodinu a 30 minut, pokud si dokoupíte dodatečnou baterii.

AKCE! Po zakoupení X-Force FLEX 11.60 Animal si můžete jako dárek vybrat právě nástavec pro vytírání AQUA Head nebo náhradní baterii, platí až do konce června.

Více informací na Promo.rowenta.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
6065bf1979b4eobrazek.png

Reklama