Hrajeme dál! Další z turnajů je odstartován. Užijte si s ostatními čtenářkami zábavu při zápolení ve hře Piškvorky! Jedna z v dnešním tématu nejaktivnějších hráček od nás obdrží deskovou hru: Osadníci z Katanu!

Právě začal turnaj Piškvorek!

Najdete ho, když po přihlášení kliknete na odkaz Piškvorky, nebo na odkaz Turnaje. Poslední turnaj ve hře Dáma začne za půl hodiny, ale hlásit se do něj můžete (musíte) už teď.

  • Dáma - konec přihlašování 9.25, začátek prvního kola 9.30.

Více o dnešním rychloturnaji: Piškvorky

Pravidla jsou jednoduchá, jde o klasické Piškvorky (křížky, kroužky, křížky, kroužky), akorát je nehrajete na papíře, ale v počítači, proti jiné čtenářce našeho magazínu.

Na odehrání tahu máte vždy 15 minut!

V prvním kole sehraje některé partie s některými přihlášenými čtenářkami počítač, je to kvůli správnému rozlosování do kol dalších a nelze to nijak ovlivnit.

Vzhledem k tomu, že jde o rychloturnaj, nebude přihlíženo na žádné reklamace, co se týče neodehrání tahů. Ostatně, dnes jen tak blbneme, výherkyni dnešního dárku sice vyberu z nejaktivnějších hráček v našem tématu, ale nemusíte být nutně vítězkou nějakého turnaje.

Jaké turnaje již dnes beží?

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama