Pro trénink i cvičení: On Cloud X
5f4f7ea167138obrazek.png
Dejte svému tréninku pestrost s On Cloud X. Nová generace bot byla vyvinuta pro běžce, kteří rádi kombinují různé druhy tréninků. Nyní jsou ještě stabilnější, bezpečnější a odolnější. Přitom ale zůstávají mimořádně lehké i prodyšné. Díky obláčkovému tlumení CloudTec a měkké pěně Helion si s nimi užijete běh, cvičení i posilování.
5f4f7eb1ed98dobrazek.png
Cena: 3 990 Kč

Pro maximální rychlost: On Cloudboom
5f4f7ec388249obrazek.png

Závodní novinka švýcarské značky On byla navržena a vyvinuta s elitními atlety pro maximální rychlost na dlouhých tratích! Proto na ně spoléhá i aktuálně nejlepší česká maratonkyně Marcela Joglová nebo triatlonová reprezentantka Petra Kuříková. S karbonovými vlákny v desce Speedboard a dvojitým obláčkovým tlumením CloudTec vás nikdo a nic nezastaví! Minimalistický design se v nich potkává s důrazem na maximální funkčnost – prodyšnost, lehkost a rychlost.
5f4f7ed4db52dobrazek.png
Cena: 5 290 Kč

Pro pohodlí při tréninku: On Cloudflyer
5f4f7edfc546bobrazek.png

To pohodlí musíte zažít! Jedny z nejlehčích tlumených tréninkových bot, jaké kdy byly vyrobeny. Díky lehké pěně Helion, která disponuje vysokou návratností energie, a obláčkovému tlumení CloudTec zažijete pocit absolutní lehkosti a měkkého došlapu. O dynamický odraz se pak stará deska Speedboard, která vás ve spolupráci s tlumícími obláčky vracejícími se do původního tvaru vystřelí do dalšího běžeckého kroku! Nová generace modelu Cloudflyer disponuje také měkčím, ale přitom odolnějším svrškem.
5f4f7ee87f20bobrazek.png
Cena: 4 590 Kč

Všechny modely zakoupíte na SORRYGRAVITY.CZ
5f4f7e8b0cb5fobrazek.png

Reklama