Pro trénink i cvičení: On Cloud X

Dejte svému tréninku pestrost s On Cloud X. Nová generace bot byla vyvinuta pro běžce, kteří rádi kombinují různé druhy tréninků. Nyní jsou ještě stabilnější, bezpečnější a odolnější. Přitom ale zůstávají mimořádně lehké i prodyšné. Díky obláčkovému tlumení CloudTec a měkké pěně Helion si s nimi užijete běh, cvičení i posilování.

Cena: 3 990 Kč

Pro maximální rychlost: On Cloudboom

Závodní novinka švýcarské značky On byla navržena a vyvinuta s elitními atlety pro maximální rychlost na dlouhých tratích! Proto na ně spoléhá i aktuálně nejlepší česká maratonkyně Marcela Joglová nebo triatlonová reprezentantka Petra Kuříková. S karbonovými vlákny v desce Speedboard a dvojitým obláčkovým tlumením CloudTec vás nikdo a nic nezastaví! Minimalistický design se v nich potkává s důrazem na maximální funkčnost – prodyšnost, lehkost a rychlost.

Cena: 5 290 Kč

Pro pohodlí při tréninku: On Cloudflyer

To pohodlí musíte zažít! Jedny z nejlehčích tlumených tréninkových bot, jaké kdy byly vyrobeny. Díky lehké pěně Helion, která disponuje vysokou návratností energie, a obláčkovému tlumení CloudTec zažijete pocit absolutní lehkosti a měkkého došlapu. O dynamický odraz se pak stará deska Speedboard, která vás ve spolupráci s tlumícími obláčky vracejícími se do původního tvaru vystřelí do dalšího běžeckého kroku! Nová generace modelu Cloudflyer disponuje také měkčím, ale přitom odolnějším svrškem.

Cena: 4 590 Kč

Všechny modely zakoupíte na SORRYGRAVITY.CZ

Reklama