Stolní mixér Tefal UltraBlend+ (BL936E38) vyniká především svou silou a unikátní technologií čepelí. Rychlost 45 000 otáček za minutu zajišťuje patnáctkrát jemnější konzistenci než je běžné u obyčejných kuchyňských mixérů. Revoluční technologie čepelí Tripl’Ax® Pro a výkonný motor o příkonu 1500 W zajistí rozmixování surovin do neuvěřitelné jemnosti.

Tefal UltraBlend

Tefal UltraBlendDvoulitrová nádoba zaručuje dostatečný objem pro přípravu večeře pro celou rodinu. Šest automatických programů a manuální ovládání intuitivním digitálním displejem navíc nabízí nekonečnou škálu možných receptů a funkcí. Šest nerezových nožů nakloněných do tří směrů kombinuje tři různé způsoby sekání pro bezchybné mixování, vysoká rychlost navíc uvolňuje daleko více chutí a aromatických látek, které napomohou vyššímu gastronomickému zážitku. UltraBlend je dokonalý pro přípravu lahodných domácích šťáv, polévek, omáček a mnoha dalších jídel. K dispozici máte šest programů pro nejrůznější druhy příprav (smoothie, drcení ledu, horká polévka – ohřev třením rychle rotujících čepelí až na cca 75 °C, sorbet, ořechy a automatické čištění) a pomalý start. Doporučená maloobchodní cena 7 999 Kč.

Houbová polévka s uzeným tofu

Tefal UltraBlendIngredience: 2 cibule, 1 stroužek česneku, směs lesních hub, pepř a sůl, voda, olivový olej, pro výraznější chuť 1 svazek plocholisté petrželky

Rozehřejte olivový olej na pánvi a lehce osmažte cibuli a česnek. Omyjte a nakrájejte houby, které následně přidejte do pánve. Přikryjte pokličkou a na malém ohni duste 15 minut. Přidejte petrželku a vařte dalších 5 minut. Vše z pánve přendejte do mixéru a zvolte funkci „horká polévka“. Okořeňte a přidejte uzené tofu (pár kousků si ponechejte stranou na finální dozdobení). Podávejte v míse, nakonec posypte uzeným tofu a petželkou.

Zdraví prospěšné ingredience: Houby jsou bohaté na selen, vlákninu a proteiny. Obsahují také ergosterol, vitamín B a železo. Pomáhají tělu udržet si svoji linii, jelikož zahání hlad a jejich vláknina podporuje trávení.

Tefal UltraBlend

www.tefal.cz

Reklama