Bílé odlamovací kostičky, které mají moc okamžitě vyčarovat pořádné plameny. Přesně takové jsou také pevné podpalovače tradiční české značky SOLO. Ta má ve své nabídce hned tři varianty – šetrný parafínový, klasický petrolejový a příjemně voňavý levandulový. U všech tří je postup stejný - stačí jen uloupnout bílou kostičku a zapálit.

SOLO

Pevný podpalovač je odnepaměti velkým pomocníkem při zapalování. U nás doma hrál velkou roli, pokud jsme chystali rodinné fondue. Jak se u slavnostní tabule objevily bílé kostičky pevného podpalovače, bylo jasné, že nás čeká gastronomický zážitek.

SOLO

V nabídce SOLO jsou hned tři typy pevných podpalovačů, vybírat můžete z těchto variant:

SOLOSOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PARAFINOVÝ – tento moderní podpalovač je šetrnější k životnímu prostředí, má neutrální vůni je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů, a to díky ekologické parafínové náplni. K dostání v obchodech Albert, síti Bauhaus, Hornbach, Obi a Unihobby za cenu od 39 Kč. Více na www.solo.cz.

 

SOLOSOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PETROLEJOVÝ – tento tradiční podpalovač je na petrolejové bázi a je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. K dostání v obchodech Albert, síti Bauhaus, Hornbach, Obi a Unihobby za cenu od 30 Kč. Více na www.solo.cz.

 

SOLOSOLO PEVNÝ PODPALOVAČ LEVANDULOVÝ – tento podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kteří chtějí nejen pomoci s plameny, ale hledají ještě něco navíc. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. K dostání v síti Bauhaus, Hornbach, OBI a Unihobby za cenu od 59 Kč. Více na www.solo.cz.

Reklama