Potřebujte nebo chcete svému oblečení vrátit zpět svěží vzhled, ale nemáte čas ani náladu na vytahování žehličky a žehlicího prkna? Společnost Philips, průkopník v oblasti péče o oděvy, přichází v září na český trh s novým řešením v podobě ručních napařovačů.

K dispozici jsou tři modely – ClearTouch GC536, CompactTouch GC430 a Steam&Go GC320, které s automatickým čerpadlem poskytující trvalý výstup páry a umožňují tak jediným stisknutím rychlé a snadné odstraňování nevítaných záhybů a pomačkání z vašeho oblečení. Nezáleží na tom, jestli jste právě doma, na cestách nebo v kanceláři, s novými napařovači Philips stačí jen napařit a jít.

Philips

Nové napařovače Philips nabízejí moderní způsob, jak pečovat o oblečení ve spěchu. Všechny tři přístroje jsou připraveny k použití během několika sekund, pak stačí již jen stisknout spoušť a trvalý výstup páry se postará o zbytek. Nové napařovače Philips jsou vhodné a bezpečné pro použití na všech tkaninách, což přináší skvělé řešení i pro takové kousky oblečení, které vyžadují nebo potřebují péči do posledního okamžiku před odchodem jako např. hedvábné halenky, šaty s výšivkami nebo krajkami, stejně jako obleky, kostýmy či saka.

„Philips jako globální číslo jedna v oblasti péče o oděvy chápe neustálou potřebu zákazníků najít řešení, které jim pomůže snadno a rychle pečovat o oblečení a umožní jim tak každý den vypadat co nejlépe,“ vysvětluje Olga Pishchukhina, marketingová manažerka Floor Care & Garment Care Philips a dodává: „Nové napařovače Philips přinášejí maximální pohodlí a práce s nimi je zábavná a velmi snadná. Mohou tak být v dnešní uspěchané době a rušném životním stylu ideálním řešením tohoto, jak rychle a snadno vypadat každý den co nejlépe.“

PhilipsNový napařovač Philips ClearTouch GC536 s příkonem 2 000 W a odnímatelnou nádržkou na vodu (1 200 ml) disponuje napařovací hlavou opatřenou XL napařovací plochou z nerezové oceli pro rychlejší napařování. Přístroj je připraven během 45 sekund a poskytuje trvalý výstup páry až 40 g/min. Napařovač nabízí 3 režimy intenzity páry pro dosažení optimálních výsledků u různých typů oděvů. Režim ECO umožňuje šetřit energii, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění výsledku. Součástí balení je speciální odnímatelné ramínko pro pohodlné používání a příslušenství pro možnost tvoření sámků a puků na látce. Funkce automatického čištění prodlužuje životnost napařovače. Pokud se přístroj déle než 8 minut nepoužívá, automaticky se vypne. Součástí balení je i rukavice pro větší ochranu během napařování. Orientační maloobchodní cena je 4 499 Kč.

PhilipsNový kompaktní napařovač Philips CompactTouch GC430 s příkonem 1 200 W a rychlým zahřáním během 40 sekund byl speciálně navržen tak, aby kombinoval výkonné napařování a kompaktní design. Vyžaduje jen minimum prostoru ke skladování. Integrovaný kryt chrání před prachem a poskytuje dostatek místa pro ukládání všech součástí včetně 1,8m napájecího kabelu a 1,6m hadice uvnitř základny. Technologie Steam on demand přináší absolutní kontrolu a efektivitu, protože pára se z napařovače uvolňuje pouze po stisknutí spouště. Philips GC430 nabízí 3 režimy intenzity páry pro dosažení optimálních výsledků u různých typů oděvů. Režim ECO šetří energii, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění výsledku. Dostatečně velká odnímatelná nádržka na vodu (600 ml) stačí k vytvoření dostatku páry k napařování po dobu až 30 minut. Funkce automatického čištění prodlužuje životnost napařovače. Pokud se přístroj nepoužívá déle než 8 minut, automaticky se vypne. Součástí balení je i rukavice pro větší ochranu během napařování a jednoduché ramínko umožňující pověsit oděv během napařování na dveře. Orientační maloobchodní cena je 3 999 Kč.

PhilipsNový ruční napařovač Philips Steam&Go GC320 s příkonem 1 200 W a s rychlým zahřátím během 45 sekund je ideální cestovní variantou napařování oděvů. Odnímatelná nádržka (60 ml) vytvoří dostatečné množství a nepřetržitý přísun páry pro snadné a rychlé odstranění záhybů z jednoho oděvu. Součástí balení napařovače je speciální kartáč k použití na oděvy ze silnějších látek, jakou jsou např. pláště, kdy pára následně lépe proniká dovnitř vláken a vy snáze dosáhnete vyhlazení povrchu tkaniny. Velmi praktické je také úložné pouzdro k uskladnění napařovače po použití nebo k přibalení s sebou na cesty. Orientační maloobchodní cena je 1 999 Kč.

Nové napařovače Philips je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech.

Reklama