Dřív, než začnete, hydratujte!
5b35fea350719obrazek.png


V létě je pokožka vystavena horkému počasí, slunečním paprskům a neprospívá jí ani klimatizace. Všechny tyto faktory způsobují, že je vysušená a podrážděná. Nezapomínejte ji proto pravidelně hydratovat. Na dokonale očištěnou pokožku naneste hydratační krém, který v ní optimalizuje obsah vody a suchá místa vás už více nepřekvapí. V jednom kroku se navíc postaráte také o přirozenou elasticitu pleti, regeneraci a ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Tip: Krém výborně nahradí i podkladovou bázi pod make-up.

Vyzkoušejte Hydratační krém Aqua Beauty, Dermacol (50ml / 149,- Kč) vhodný jako denní i noční péče.

Podtrhněte přirozenou krásu
5b35ff06cf3aeobrazek.png


Výhodou krásně opálené pokožky je, že nepotřebuje dlouhý čas na úpravu. Zvolte hydratační tónovací krém, který má velmi jemnou texturu. Vytváří přirozený vzhled pleti, sjednocuje barevný tón, a zároveň kryje nedokonalosti. Při aplikaci zapomeňte na prsty a použijte houbičku. I když ji mnoho žen považuje za zbytečnost, stačí ji jednou vyzkoušet a přesvědčí vás.

Tip: Nezapomínejte na výběr správného odstínu. Ten, který jste používali v zimě, nebude svědčit vaší opálené pokožce.

Hydratační tónovací krém 8v1, Dermacol (30 ml / 169,- Kč) s OF 15 zároveň chrání pleť před slunečním zářením.

Aby se tváře usmívaly
5b35fec6b2ecfobrazek.png

V létě pokožka nepotřebuje zbytečné vrstvy pudru, které ji zatíží. Namísto toho používejte tvářenku v kuličkové formě. Zkrášlující perly dodají tváři přirozenou barvu a pleť bude po aplikaci rozzářená a svěží.

Tip: Výhodou kuličkových pudrů je, že pleť jemně „doladí“, ale zbytečně nezatíží. Vyzkoušejte také kuličkový bronzer, se kterým dosáhnete přirozený výsledný vzhled. Bonusem jsou třpytivé mikročástice, které pleť rozjasní.

Zkrášlující pudrové perly, Dermacol (299,- Kč) jsou dostupné v růžovém, žlutém a zeleném balení – podle toho, zda chcete rozjasnit, bronzovat nebo tónovat.

Dramatický pohled
5b35fee2520f6obrazek.png

V létě je absolutním „must have“ extra černá řasenka. Vysoký obsah pigmentů zaručí, že i s minimálním počtem použitých produktů budou vaše oči opravdu výrazné a pohled dramatický. Důležité je také složení. Volte řasenku s přilnavou texturou na bázi vosků, která obalí každou řasu zvlášť, neslepuje je a nevytváří žmolky.

Tip: Pokud se právě nechystáte do bazénu nebo do moře, voděodolnou řasenku nepotřebujete. I ta klasická by však měla odolat rozmazání.

Řasenka Ilusión, Dermacol (149,- Kč) má silikonový kartáček, který nanese na řasy optimální množství produktu.

Barevná tečka

Celé líčení je velmi jednoduché, proč tedy neexperimentovat alespoň při výběru rtěnky? Nebojte se jít do výrazné korálově, syté růžové nebo dokonce fialové. Samozřejmě, červená klasika nikdy nezklame. Tak jako minulou sezónu, i teď jsou in matné verze, jejichž krémová textura dokonale přilne ke rtům.

Tip: Na trhu již najdete také rtěnky s obsahem přírodních vosků, které zabraňují vysoušení rtů a zanechávají je vláčné.

Rtěnky Pretty Matt, Dermacol (149,- Kč) jsou dostupné v 17 odstínech.

Více informací naleznete zde. 
 

Reklama