Je pro vás žehlení noční můrou? Již nemusí. Společnost Philips přichází v dubnu na český trh s novými modely systémových žehliček Philips PerfectCare Aqua GC8641 a Philips PerfectCare Aqua GC8622. Díky nim vám žehlení nejen zabere mnohem méně času, navíc systém Optimal TEMP umožňuje plynule klouzat z jednoho oděvu na druhý, a není tedy nutné oděvy třídit, nastavovat teplotu ani čekat na to, až se žehlička zahřeje nebo naopak vychladne. Obávat se nemusíte ani o citlivé látky jako bavlna, kašmír, satén, elastin či hedvábí, které bylo doposud téměř nemožné žehlit v domácích podmínkách kvůli častému spálení jejich vláken.

Při žehlení systémovou žehličkou vyniká síla páry zejména v rychlosti a šetrnosti. Díky mnohem vyššímu tlaku páry, než dosahují běžné napařovací žehličky, vyžehlíte pomocí systémové žehličky PerfectCare Aqua složité záhyby mnohem rychleji i u těch nejodolnějších tkanin. Zdlouhavé žehlení košil, sukní a kalhot tak nyní zvládnete během několika minut. Žehlení pomocí páry je také mnohem šetrnější a používáním PerfectCare Aqua docílíte zvýšení životnosti svých oblíbených kousků oblečení.

„PerfectCare je první žehlička na světě, která vyhovuje požadavkům specifikací certifikace Woolmark – Apparel Care Gold pro použití s látkami z čisté vlny,“ prohlásili odborníci ze společnosti Woolmark.

phil1

Žádný problém díky technologii Optimal TEMP

Nové žehličky Philips PerfectCare Aqua disponují revoluční technologii Optimal TEMP, která zajišťuje jediné dokonalé nastavení teploty pro jakýkoli typ tkaniny nebo oděvu. Optimal TEMP zaručuje naprostou eliminaci rizik spálení látky, kromě toho opět zvyšuje účinnost a rychlost žehlení.

Jedinečná žehlicí plocha a velikost nádržky na vodu

Nové systémové žehličky Philips PerfectCare Aqua se stálým výstupem páry až 120 g/min a parním impulsem 290 g/min jsou vybaveny žehlicí plochou T-ionic Glide, která nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání. Její nový patentovaný potah se postará o vynikající výsledky, kdy pečlivě navržený tvar a ventilační otvory zajišťují rovnoměrné rozložení páry. PerfectCare Aqua disponují doposud největší vodní nádržkou s objemem 2,5 l, díky které je možné žehlit až 2 hodiny bez obtěžování se s doplňováním vody.

Philips dbá nejen na kvalitu svých produktů, ale i na ekologická řešení. Nové systémové žehličky PerfectCare Aqua s nízkou spotřebou energie jsou šetrné k životnímu prostředí a díky úspoře energie i k vaší peněžence.

Nové systémové žehličky Philips PerfectCare Aqua jsou k dostání ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 6 499 Kč (GC8641) a 5 599 Kč (GC8622).

phil2

„Přišel čas na změnu“ aneb jak získat zpět peníze

Chystáte se koupit novou žehličku nebo ji případně věnovat jako dárek? Pak zbystřete. Philips pro všechny své zákazníky, kterých si velmi váží, připravil speciální promo akci s názvem „Přišel čas na změnu“. Ta probíhá od 15 4. do 15. 6. 2014 ve vybraných obchodech s elektrospotřebiči po celé České republice. Pokud si v tomto období zakoupíte vybraný model žehličky nebo žehlicího systému Philips máte možnost získat až 1 000 Kč zpět. Podrobné informace hledejte v letácích nebo na www.philips.cz.

Philips

 

Reklama