Už jste nejednou dokázaly, že auta nejsou jen pánskou záležitostí a zajímají i vás. Vydali jsme se proto o víkendu na tuning sraz do středočeských Milovic a pro ty z vás, které se dostavit nemohly, ačkoliv by rády, přinášíme malou ochutnávku.

Pokud právě sháníte nové auto, či zvažujete inovaci starého, chcete nový lak nebo luxusnější interiér, podívejte se na následující fotky a nechte se inspirovat.

Wathburgy, škodovky i klasičtí veteráni se objevují na všech tuning srazech.

I v Milovicích předvedli jejich majitelé, jak si s nimi umí pohrát. Nač kupovat nové auto?

Stačí to staré svěřit do rukou šikovnému mechanikovi. Přesvědčte se samy.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Následující obrázky potěší především milovníky hlasité hudby a vyšpikovaných interiérů. U majitelů těchto aut se na zadní sedačce nejspíš nepovozíte. Obsadily je repro bedny. Ano, i mně se zdá, že tuning srazy občas bývají soutěž v tom, kdo má větší repráky. :) Automechanici předvedli i svůj cit pro originální dekoraci. Co všechno si do auta nevezmou, aby vzbudili respekt ostatních řidičů? Až budete někoho předjíždět, raději dejte pozor, aby neměl v kufru katany a smrťáka na sedadle spolujezdce.

Na akci se předvedla velká spousta zajímavých designů. Ovšem tento byl bezkonkurenčně jedinečný. Tento sladký styl byl doladěn ve všech detailech dokonce i pod kapotou. Kdepak autor čerpal inspiraci? Byla to Barbie - opravdová od Mattela, nebo nevěsta z filmu Kill Bill?

 

A na závěr se pokochejte těmi nejlepšími kousky za horentně vysoké sumy. Takové vozy asi řídí jen hrstka vyvolených. Osobně bych hned nasedla do Audi TT, ovšem také záleží na tom, kdo by vůz řídil, já bych si netroufla.

 


Jak se vám auta líbí? Byla jste na některém tuning srazu? Vybrala byste si nějaký z těchto vozů, nebo sníte o úplně jiném?

Reklama