Plnohodnotná snídaně je přitom nezbytnou součástí našeho denního jídelníčku a pokud ji vynecháme, jsme pak celé dopoledne bez energie a špatně se soustředíme. Jak tedy dopřát sobě i dětem kvalitní snídani i během takových rán, kdy opravdu nestíháme? Řešení je jednoduché – Müsli2Go a jeho dětská varianta Dinomüsli.
5d664000696e5obrazek.png

Aby děti nebyly ve škole unavené a udržely celé dopoledne pozornost, měl by být jejich organismus nastartovaný vyváženou snídaní. Dinomüsli je chutná a zdravá snídaně plná vitamínů a minerálů, speciálně sestavená pro dětská bříška. Obsahuje křupavé bezlepkové ovesné vločky, ječné vločky, rozinky, mrazem sušené borůvky nebo jahody, kukuřičné kuličky a rýžové kuličky. Směs je obohacena také o slunečnicová semínka, která prospívají nervové soustavě a zvyšují hladinu serotoninu podporujícího u dětí dobrou náladu. Dinomüsli neobsahuje konzervanty, lepek ani laktózu, je proto vhodné i pro děti s nejrůznějšími dietními omezeními. Směs v praktickém kelímku stačí zalít mlékem, vodou nebo přidat jogurt a zdravou snídani máme připravenou za dvě minuty. Nebo ji můžeme přibalit dítěti do aktovky jako lehkou dopolední svačinku.
5d664017201f8blobid0.png

Ani my dospělí ale nepřijdeme zkrátka. Stejně, jako naše ratolesti si můžeme dopřát zdravou snídani, i když zrovna nestíháme. Müsli2Go je zdravá snídaně v praktickém kelímku, který se snadno vejde i do kabelky, Během dvou minut si ji snadno připravíme doma nebo v práci. Směs složená z bezlepkových vloček, sušeného ovoce, rozinek, kukuřičných kuliček a slunečnicového oleje nám dodá vlákninu, vitamíny a minerály na celé dopoledne. Stačí přidat mléko, vodu nebo jogurt a je hotovo. Hlad už nemusíme zahánět sladkostmi a jinými nezdravými jídly, protože Müsli2Go nám dodá potřebnou energii do nového dne. Vybrat si můžeme z celkem šesti příchutí – jablko, jahoda, mango, ananas, banán a vlašský ořech. Takže už žádné výmluvy na nedostatek času – odteď už si můžeme dopřát zdravou snídani opravdu během chvilky.

Více na OBEZIN.CZ
5d663fd48b390obrazek.png

Reklama