62459df943be8obrazek.jpg
Foto: Adéla Víchová

Filety z Mořské štiky 350 g Premium

Prémiový výrobek, který neobsahuje přidanou vodu, sůl ani žádná další aditiva. V balení si kupujete 100 % kvalitního rybího masa. Ulovené ryby jsou bleskově zamraženy přímo na moři, díky čemuž si zachovávají svou přirozenou chuť a kvalitu.

Jako přílohu jsme vyzkoušeli Vlnky do trouby a také populární Krokety.62459d26e6bb7obrazek.jpg

Vlnky do trouby 750 g

Vlnky do trouby Nowaco jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří milují bramborové hranolky či vlnky, ale zároveň nevyznávají klasickou metodu přípravy – tedy fritovací hrnec neboli nechtějí hranolky „na oleji“. Příprava je velmi jednoduchá – vložíte vlnky na pekáči na 15–20 minut do trouby a můžete podávat. A ještě s dobým pocitem!

62459d7461c1bobrazek.jpg

Krokety 750 g

Představujeme vám vynikající produkt v sortimentu bramborových výrobků pod značkou Nowaco – rodinné balení Kroket 750 g. Výborně se hodí především pro milovníky poctivých bramborových kroket. Krokety jsou vyráběné podle vlastní receptury, mají vysoký obsah brambor, zaručují zákazníkům plnou bramborovou chuť s jemně křupavým povrchem. A navíc při jejich přípravě nebyl použitý palmový olej.

62459d97bd0ceobrazek.jpg

Adéla, redaktorka

62459dc987a1bobrazek.jpg
Foto: Adéla Víchová

Nejsem zrovna příznivkyní dlouhého stání v kuchyni za účelem přípravy několikachodového menu. Vzhledem k mému i partnerovu pracovnímu vytížení ráda vsadím na rychlá, ale samozřejmě chutná a hodnotná jídla. Mořské ryby máme ve velké oblibě pro jejich nezaměnitelnou chuť a snadnou přípravu. Filety z Mořské štiky byly skutečně nesmírně příjemným překvapením. Připravili jsme si je k večeři naložené v limetkové šťávě spolu s čerstvými bylinkami. Jako přílohu jsme zvolili Krokety a Vlnky do trouby, které vynikají nejen příjemnou křehkostí, ale také mají tu nespornou výhodu, že nejsou mastné a není vám tudíž po nich těžko. Kombinace svěží ryby a pečených bramborových produktů byla chuťově v dokonalé symbióze. Ryba byla velmi chutná, rovněž křehká a příjemně voněla.

Značka NOWACO se rozhodla měnit ikonické logo, které je se svými výrobky na Českém trhu od roku 1990, jeho vznik se však datuje do roku 1972. „Ačkoliv se nám po našem původním logu bude nostalgicky stýskat, uznali jsme, že přišel čas značku osvěžit, zmodernizovat a dodat jí na zajímavosti pro vkus současných zákazníků,“ píše značka na svém webu.

razitko.gif

Zdroj: Web Nowaco
62459cad6749aobrazek.jpg