Poslední znamení, které Měsíc při své pouti navštíví, jsou Ryby. Ve dvou až třech dnech, kdy jimi Měsíc prochází, působí na naše nohy, prsty u nohou i lymfatický systém. Vše, co v těchto dnech uděláte pro své nohy, prsty u nohou i lymfatický systém, působí intenzivněji, vyjma operací v této oblasti...

Dny Ryb jsou dny vody. Venku vás často zastihne déšť, vznikají mlhy a půda špatně vysychá.

Tělo

Ve dnech Ryb působí mnohem intenzivněji alkohol, kofein i léky. Věnovat byste se měli svým nohám. Dejte na zem tužku a pomocí prstů u nohou ji každou nohou sedmkrát zvedněte. Povzbudíte tím k činnosti lymfatický systém. Krčení prstů u nohou, kdykoliv si v průběhu dne vzpomenete, je zase spolehlivým prostředkem proti rýmě a počínajícímu nachlazení.

Nohy vám slouží a vy byste se o ně měli podle toho starat. Dopřejte jim právě v Rybách koupele s přídavkem léčivých bylin či masáže.

Vyhněte se obloukem kadeřnictví, a pokud je to možné, ani si nemyjte vlasy, řídnou. Také vás budou víc než kdy jindy, přepadat chutě na sladké, obalamuťte je však raději zeleninovým salátem.

Domov

Dny Ryb jsou vhodnými dny k péči o pokojové rostliny a k zalévání. Kromě dnů, kdy Měsíc ubývá, se vám doma nebude dařit téměř nic.

Za ubývající Luny je skvělý čas na velké prádlo. I s poloviční dávkou pracího prášku se snadno zbavíte skvrn. Dobře také vyleštíte porcelán, kovy i boty. Vyhněte se uskladňování, pečení i malování pokojů.

Zahrada

Ve dnech, kdy se zahrada zelená a práce na ní vám dělá jen samou radost, se vrhněte na sekání trávníku, zalévání a hnojení. Teď v zimních měsících se vám zase za ubývající Luny podaří skvěle zabijačka. Nedaří se setí a sázení ani pletí plevele.

Ale teď jsou zahrady zasypané sněhem, doma se práce v Rybách nedaří, tak co takhle vyrazit do kina, dovadla nebo si jen zajít zaplavat? Ryby jsou znamení citlivé, ve vztazích bude panovat romantika a soulad.

V práci se daří všem obchodním jednáním i uzavírání smluv.

Dny Ryb nás čekají 1. a 2. února.

Reklama