Znamení Ryb dnes vstupuje do nadvlády. Co od Ryb můžeme čekat a co jim dělá problém? Znáte nějakou rybku?

Postavit nativní horoskop je mnohem složitější než jen tak střelit 12 lidských povah. Pochopitelně není ryba jako ryba a lev jako lev. Hodně záleží také na ascendentu… Lze ale zodpovědně říci, že každé znamení má  některé znaky a povahové rysy specifické. Pak už záleží na tom, jak je aplikují na okolí a kam se kloní povaha duše.

 

Ryba

 

Pokud vám někdo připadá, že při chůzi jakoby pluje prostorem, že jeho pohyb je vláčný, jeho pohled zasněný a vůbec vám přijde, že je tak nějak divně mimo, patrně jde o rybu.

Ryba je samaritán. Je tady pro všechny a má vynikající schopnost vcítit se do pocitu druhých. Nebezpečím pro ryby je jejich pramalá schopnost přijímat realitu takovou, jaká je. Tito lidé mají stále tendenci nořit se do nějakých vlastních snů a tvořit si svůj vlastní svět. Obecně by se dalo říci, že se tady rybám vlastně nelíbí. Proto z nich máme často dojem, že jsou někde jinde.

O rybách je těžké mluvit obecně, protože mají v podstatě všechny vlastnosti, jen záleží na tom, které z nich člověk aplikuje. Veliký básník Goethe byl ryba. Masový vrah jménem Gurten byl také ryba. Jde o to, že oba z nich měli v hloubi duše předpoklady k tomu být tím druhým...

Ryba nebývá příliš štědrá. Bývá promiskuitní. Své služby bere jako poslání „Oni mě potřebují...“ Ryby jsou senzitivní, mnohdy citově nevyrovnané a častěji než jiní trpí depresemi. Umí snít za bdění, což jim může být ke škodě, ale i k užitku, pokud se věnují umění. Mnohokrát ryba dokáže věnovat více pozornosti druhým než sobě.

 

Jak si sednou?

 

Ryba k rybě při dobré konstelaci půjde, ovšem pro mnohé může pak být jejich vztah, vztahem dvou „těch vážně divných sousedů“.

Skopec s rybou příliš často pár nevytvoří, protože ji pokládá za unylou a má problém jí důvěřovat.
Býk může s rybou fungovat, pokud jí odpustí její naprosto odlišný názor na vedení domácnosti.
Blížencům
ryby imponují, ale blíženci rybám málokdy. Ryby tu mají pocit, že mluví jinou řečí, a komunikace těchto dvou je vůbec velmi komplikovaná.
Rak je jeden z mála, který by s rybou mohl vytvořit pár, a to nejlépe, je-li ryba muž a rak žena. Ryba dokáže být k rakovi velkorysá a rak ji občas i pochopí.
Lev může být zkraje známosti k rybě zachvácen náklonností až k nepříčetnosti. Stejně nepříčetně ale prožívá za krátkou dobu i opak.
Panny a ryby se slučují málokdy. Panna je praktická, zemitá, zatímco rybka by zřejmě trpěla pocitem, že ji panna dostatečně nemiluje.
Ryba s váhou čas od času vytvoří zajímavý pár, pokud se shodnou ve vkusu. Když si chtějí zařizovat domov, bývá to pro ně zatěžkávací zkouška.
Štíři mají k rybám blízko i energeticky. Bývají to silné vazby, plné silných emocí. Taková dvojice lidí upoutá zvláštním nábojem.
Rybka často strhne i pozornost střelce. Připadá mu zajímavá a hluboká. Nebývají to ovšem trvalá spojení. Pro kozoroha je ryba z jiného světa, a pokud není mimozemšťan, patrně ho neosloví.
Vodnáři a ryby, ač se to nabízí, se pro manželství moc nehodí. Znám ale hodně takovýchto spojení pracovních, a tam to funguje skvěle.

 

Sex s rybou

Znamení neznamení, pokud je člověk sexuálně v pořádku, bude na milování s rybou asi dlouho vzpomínat. Ryby totiž málokdy mívají v této oblasti nějaká tabu a vždy instinktivně vycítí, čím vás ohromit.

 

Dítě ryba

Už od malinka je potřeba u rybiček dávat dobrý pozor na to, co potomka zajímá a kam se kloní jeho dušička, abychom mohli ještě včas zasáhnout. Těžko se vychovávají a těžko jim porozumět. Dítě ryba je často problémové a nevyzpytatelné. V pubertě pozor na alkohol i drogy. Jakmile rozpoznáme nějaký talent (a že jich může být mnoho), je potřeba ho bezezbytku využít. Vždyť na dně duše malé ryby si klidně leží veškeré neřesti vedle nejkrásnějších lidských vlastností.

 

Známé rybky

Enrico Caruso, Edward Kennedy, Ali Amiri, Anife Vyskočilová, Frederic Chopin,  Albert Einstein, Elizabeth Taylorová, Michelangelo, George Washington, Johan Wolfgang Goethe, Lucie Vondráčková, Eva Holubová, Bedřich Smetana, T. G. Masaryka také naše redaktorka Dana Svobodová.

Mluví hvězdy pravdu? Znáte nějakou Rybu? Jak se projevuje?

Reklama