První čtenářkou, která se rozhodla svěřit s tím, jestli na ni sedí její znamení, je Ekleinovka. Píše, že je taková rybka s pestrým a spokojeným životem se svými blízkými...

Dnes debatujeme o vašich znameních. Čtenářka Ekleinovka je narozena ve znamení ryb. A jak na ni sedí? Posuďte samy...


Krásný pátek a tím pádem i celý sluníčkový víkend zrozencům všech znamení....

Jsem narozena ve vodním znamení ryb - 7.3.,dokonce v pravé poledne...
Jestli je moje láska k vodě ovlivněna právě tímto znamením,nevím. Já ale miluju adrenalin.Takže potápění. Skoky do vody ze skal už mne dávno přešly. Zato lezení po skalách a chození po horách,to je moje. Kdo okusil,pochopí.Také zasněžené svahy mne nenechávají v klidu. Měla bych si dát pokoj,ale jak se dostanu k vodě,k moři,do hor,na svah - prostě se mnou začnou šít všichni čerti a nedám si pokoj a nedám.Jdu do akce. Pak jsem spokojená,vyplaví se endorfiny a vznáším se někde nad zemí...Jen abych zas neměla tvrdý dopad :)).
Vyčetla jsem si,že ryby jsou nervově labilní a lehce ovlivnitelné. To jdu do opozice. Po všech mých bohatých životních prožitcích,bych minimálně musela skončit v léčebně pro choromyslné.Místo toho mne to posílilo a posunulo dál. Ovlivnit se nenechám - v zásadním rozhodování určitě ne.
Dovedou se vcítit a do druhých a pomáhat jim. To beru jako samozřejmost. Zrovna tak moji liberálnější výchovu dětí.
Ryby jsou romantické,jsou stvořeny pro lásku. Tady souhlasím s tím,že jsem romantik. Miluju večeře při svíčkách, rudé růže, voňavé koupele se šampáněm.. Moje srdíčko je plné lásky až po okraj pro všechny mé blízké .Nestydím se lásku dát najevo,je to moje přirozenost...
Mají smysl pro rodinu, jsou trpělivé.Kdybych tyto vlastnosti neměla,nevím,jak bych zvládla tolik dětí v klidu a pohodě vychovávat/spolu s mužem,samozřejmě :)) / .
Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem. Intuice,ta funguje a fungovala...Má ji každý,jen se ji musí naučit rozpoznat a včas zareagovat.
Nehádám se. Doma vůbec. Když je třeba vyřídit nepříjemné situace,jdu do toho já. To se obrním trpělivostí a bojuju za vše,kde jsem přesvědčená,že mám pravdu.Hlavně za děti.
Tak nevím,co můj život ovlivnilo nejvíce. Jestli datum narození,osud... Anebo samotný vývoj mé osobnosti na základě životního poznání..To bych viděla jako nejpravděpodobnější.
Jsem taková rybka, co má ráda pestrý a spokojený život se svými blízkými...

Ekleinovka

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama