617bc996acd8bobrazek.png
Naše Rybičková vánoční soutěž je v plném proudu, velké výhry jsme vám již představili a nyní pro vás máme druhou týdenní výhru, o kterou si můžete zahrát po získání stříbrné rybičky.

Pro získání jedné stříbrné rybičky je třeba splnit následující podmínky:

617bdeb3f01caobrazek.pngZískat červenou rybičku za přečtení 30 článků v jednom dni.

617bdeb74c2b9obrazek.pngZískat oranžovou rybičku za úspěšné odehrání hry pexeso za den.

617bdebba4386obrazek.pngZískat růžovou rybičku za splnění redakčního kvízu na 100 %.

Podrobná pravidla soutěže a výher najdete na zena-in.cz/vanoce.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na nás v diskuzi ZDE. Rádi vám poradíme.

Do soutěže se může přihlásit kdokoli, pouze platí podmínka registrace a vyplňené profil, podle podmínek pro účasti v soutěžích na našem magazínu Žena-in.

617bdec12da49obrazek.pngSoutěž bude trvat 7 týdnů od 1. 11. – 19. 12. 2021.

617bdec4c9fc4obrazek.pngDo soutěže se můžete zapojit KDYKOLIV v průběhu trvání soutěže.

617bdec825f79obrazek.pngVyhlášení „týdenních“ výher proběhne vždy v pondělí po uplynulém soutěžním týdnu.

617bdecb6e9dcobrazek.pngVyhlášení „velkých“ výher soutěže proběhne v týdnu od 3. 1. 2022. Označovat výhry budete moci až do 2. 1. 2022.

Tento týden hrajeme o pět balíčků s produkty HAAN v hodnotě 1 428 Kč

HAAN Fig Fizz vyživující krém krém na ruce s prebiotiky

619f70ce7456bobrazek.png

Prebiotický komplex s inulinem hloubkově vyživuje kožní mikrobiom – udržuje v něm rovnováhu, chrání vaše ruce před vnějšími vlivy a dodává jim zdravý a pěstěný vzhled. Receptura obsahuje 97 % přírodních ingrediencí!Mikrobiom je živý ekosystém na povrchu pokožky, který zabezpečuje její přirozenou obranyschopnost. Narušením kožního mikrobiomu (například častým mytím rukou) dochází k dehydrataci, stárnutí a tvorbě šupinek. Krém pokožku rukou hloubkově vyživuje tak, aby byla krásná, zdravá a chráněná!Ve svěží a šťavnaté vůni Fig Fizz se mísí tóny zelených fíků, pimentovníku a tonka fazolí – právě ty krému dodávají jemný vanilkový nádech. HAAN je první krém na ruce na trhu, který je možné opakovaně plnit! Stačí si dokoupit náhradní náplň HAAN a praktický krém v ergonomickém balení můžete používat dlouhé roky. Zvolte si ekologičtější a udržitelnější přístup v kosmetické péči!

Antibakteriální sprej na ruce HAAN Purifying Verbena
619f70a58eff3obrazek.png

Nová vůně inovativního čisticího spreje z exkluzivní kolekce Blossom Elixir je inspirovaná silou přírody. Sprej ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody. Vydrží 4x déle než běžný gel a nyní je i s možností doplnění! Je ideální k očistě a ochraně vašeho zdraví pokaždé, kdy není možné použít vodu a mýdlo. Skvělý do auta, letadla, v městské dopravě, v kanceláři nebo na nákupech. Ruce jsou po použití čisté, příjemně voní a díky aloe vera jsou i hydratované. Nová receptura obsahuje 99,5 % ingrediencí přírodního původu a je vhodná pro vegany. Ve svěží a čisté vůni Purifying Verbena se mísí tóny citrusů, verbeny, koření a dřeva. Verbena je známá svými protizánětlivými, antibakteriálními a analgetickými vlastnostmi.
Za výhry děkujeme: www.aurio.cz.

Veškerá pravidla soutěže a detailní popis výher najdete na zena-in.cz/vanoce.

Reklama