Plánujete dovolenou? Baví vás nebo vašeho partnera chytat ryby? Pak nesmíte přehlédnout super nabídku cestovní kanceláře Gran Canaria!

canariaTýdenní pobyt na ostrově Gran Canaria si můžete zpříjemnit mořským rybolovem, a to v termínu 22.05.-29.05. 2010 a nebo 04.09.-11.09.2010.

Nabídka je určena všem, koho láká dobrodružství rybolovu na otevřeném Atlantiku. Nezáleží na tom, zda jste či nejste rybář, rozhodující je chuť a nadšení. Odměnou Vám bude úlovek v podobě mečouna, makrely či tuňáka. Rybářské vyjížďky proběhnou během celého týdne ve Vámi určených dnech, a to za doprovodu profesionálního rybáře a českého průvodce. Bližší informace naleznete na našich stránkách ZDE.

Co vás čeká?

Na palubě moderního rybářského katamaránu bude pro Vás opět plně k dispozici průvodce - česky mluvící profesionální rybář s dobrými znalostmi specifického atlantického rybolovu. Svými radami a doporučeními Vám jistě zpříjemní celou dovolenou na ostrově. Množství znalostí a zkušeností naší posádky ve spojení s moderní lodí, která je plně vybavena veškerým rybářským náčiním a příslušenstvím, dovede jak znalého rybáře, tak začátečníka k těm největším úlovkům.

Ceny rybářských vyjížděk:canaria

 • dospělá osoba - rybář/den 1.600 Kč
 • dospělá osoba - nerybař/den 1.400 Kč
 • dítě 2-7 let/den zdarma
 • dítě 7-12 let 1.400 Kč

Pro letní sezonu „big game fishing“ 2010 jsme opět připravili vyjížďky za lovem „ze dna", na kterých můžete očekávat úlovky obřích rejnoků (10-150 kg), murén, amberjacků, tuňáků bonito atd., doplněné vyjížďkami s vláčením (trolingem). Na nich opět rozpoutáme hon na nejkrásnější, nejbojovnější a největší sportovně ulovitelnou rybu - modrého mečouna. Jistě opět rozšíříme počet Čechů, kteří měli to štěstí zažít nepředstavitelný boj těchto ryb (250-500 kg). Ovšem i úlovek tuňáků, žraloků, makrelovců a dalších druhů ryb pro Vás bude velkým zážitkem.

V čem jsme jedineční?

 • jedna z nejlepších lodí se zkušenou posádkou, pro kterou je rybolov životem
 • bezplatné zapůjčení veškerého vybavení na špičkové úrovni
 • při každé vyjížďce je přítomen česky mluvící profesionální rybář
 • „předpříprava" preparací, doprava masa i trofejí do ČR
 • rybolov v plavkách (již za 4,5 hodiny letu)
 • k dispozici česky mluvící delegát
 • spojení silného zázemí a zkušeností specialisty na Kanárské ostrovy s profesionály z rybářské branže, to vše za dostupné ceny

canariaS námi nemusíte nechávat doma ani zbytek rodiny, na Kanárech je přeci celý rok krásně a zábavu si zde najdou i ti co nerybaří.

Naše loď je plně vybavená i pro rekreaci. Proto rádi přivítáme i nerybařící rodinné příslušníky, které jistě nadchne laškování s hejny delfínů, která jsou k vidění prakticky každou trolovací vyjížďku. Pro příjemně strávené hodiny na moři bude připraveno občerstvení v podobě nealko nápojů, piva a sendvičů. A ty z Vás, kteří ještě stále váhají a bojí se mořské nemoci, můžeme ubezpečit, že naše posádka Vám velmi ráda poradí všechny „finty“, jak se jí vyhnout

Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224948025.

Reklama