Foto: Shutterstock

Beran
Tento týden si dejte pozor na své zdraví. Když půjdete ven, vezměte si teplé oblečení a hlavně boty, které nekloužou. Hrozí vám, že uklouznete na náledí. Čerstvý vzduch vám prospěje.

Býk
Hvězdy jsou vám tento týden nakloněny. Na co sáhnete, to se vám podaří, takže nic nedokládejte. Dejte si ale trochu pozor na vztahy v rodině. Budou trochu napjaté. Dříve myslete, než budete mluvit.

Blíženci
Budete trochu přecitlivělá, ale koncem týdne se vaše hormony zklidní. Zajděte si na vycházku do přírody a vyčistěte si hlavu na čerstvém vzduchu. Pohyb vám prospěje. Zařaďte do svého jídelníčku více zeleniny bohaté na vitamin C. Předejdete tak nachlazení.

Rak
Už dlouho odkládáte a odsouváte pravidelné kontroly a je čas to napravit, než vás dožene bolavý zub či cokoli jiného. Ta hodina vašeho času na prevenci vyplatí. Objednejte se hned!

Lev
Máte náladu pod psa a nevíte, kde vám hlava stojí. Ten dlouhodobý stres není k ničemu dobrý, proto zkuste více cíleně relaxovat. Není třeba mít vše splněno na 100 % a naklizenou domácnost. Vy máte přednost...

Panna
Vaším problémem je, že se nedokážete na nic soustředit a vše raději odkládáte. Ano, jak se říká, zítra je taky den, ale potom se na vás všechno nakupí. Zkuste si povinnosti rozepsat na papír a utřídit je podle významnosti. Uvidíte, že se vám bude lépe usínat.

Váhy
V minulosti jste si pořídila věci, které byly trochu nad rodinný rozpočet. Už si je nevyčítejte, ale snažte se ještě dalších pár měsíců zase šetřit. Naučte se mít dlouhodobější radost z jiných než materiálních věcí.

Štír
Do života vám vstoupila Venuše, aby trochu zamíchala kartami. Leden tedy nebude tak mrazivý, jak se zdálo. Ať jste zadaná či nikoliv, měla byste se znovu zamilovat. Jak s novým pocitem naložíte, bude jen a jen na vás.

Střelec
Chybí vám společnost a lidé obecně. Naštěstí stojíte nohama pevně na zemi a víte, že trpělivost se vyplácí. Vaši veselou povahu a optimistický pohled na svět by vám mohla ostatní znamení závidět. 

Kozoroh
Neumíte se odvázat a být někdy taky trochu spontánní. Máte potřebu mít všechno naplánované do posledního detailu, a když se plán odchýlí šílíte. Tím se ale ochuzujete o spoustu skvělých zážitků. Zkuste proto méně plánovat a více žít.

Vodnář
Jste velmi empatická a cokoli se stane někomu ve vašem okolí s ním intenzivně prožíváte. Tím se ale zbytečně uvádíte do velkého stresu, který se může negativně podepsat i na vašem zdraví. Zkuste být proto více flegmatická. Nemusí to nutně znamenat být sobecká. 

Ryby
Máte šanci si najít nové přátele, tak ji nepropásněte. Buďte otevřená novým příležitostem a nestrkejte před ostatními hlavu do písku. Možná vám do života vstoupí někdo, kdo už z něj neodejde.

Reklama