fss.jpg

Foto: Shutterstock

Produkce Netflixu se chystá během jara a léta natáčet v Praze a v dalších českých lokalitách film The Gray Man s Ryanem Goslingem a Chrisem Evansem. Film režíruje skvělé režisérské duo Anthony a Joe Russoovi, kteří se pyšní například prací na filmech Avengers: Infinity War a Endgame, Captain America: Návrat prvního Avengera nebo Captain America: Občanská válka.
 
Scénář filmu se odvíjí od stejnojmenného románu z knižní série Marka Greaneyho z roku 2009. Mělo by jít o zatím nejdražší filmový projekt Netflixu. Udávaný rozpočet je 200 milionů dolarů (4,4 miliardy korun). Aktuálně se film natáčí v Los Angeles, kde by však měly být všechny scény dokončeny na konci dubna.

Akční thriller nabídne smrtící souboj mezi dvěma zabijáky. Bývalého agenta CIA Courta Gentryho (Ryana Goslinga), nyní nájemného zabijáka, který pracuje pro náročnou klientelu, pronásleduje po celém světě agent Lloyd Hansen (Chris Evans), jeho bývalý kolega ze CIA.
 
Ve filmu se kromě Evanse a Goslinga můžete těšit i na dalšího fešného herce. Objeví se v něm totiž také hvězda seriálu Bridgertonovi Regé-Jean Page. Ačkoliv jde tedy o akční thriller, ženskému oku bude jistě lahodit.

Reklama