Vše se odehrálo velmi rychle. Tereza šla se svou kamarádkou a psem Diegem na procházku. V dálce viděla malého knírače, který se řítil směrem k nim. Tereza usoudila, že blížící se chlupáč si chce pouze hrát. Stejně ale křičela na jeho majitelku, ať si jej chytne. Chtěla se vyvarovat neštěstí, protože Diego není příliš přátelské povahy, proto je neustále na vodítku. Najednou byl cizí pes u nich a strhla se zvířecí mela. Až na pár šrámů se nejednalo o nic závažného. Tereza druhou ženu začala kárat, že neuposlechla jejích slov. Nemuselo tak ke rvačce dojít. Té se to nelíbilo. Začala křičet na Terezu, proč je tak hloupá a pořizuje si tak nebezpečného tvora. Čímž si naběhla.
5b5aec57395f0obrazek.png
Obě dámy se chvilku dohadovali a nejednou byly v sobě. Kromě několika modřin a naražené ruky se to obešlo bez vážnějšího zranění.

Tereza si myslela, že už to dohru mít nebude, ale spletla se. Dotyčná o ní momentálně šíří nehezké řeči, jak ji ona a její pes napadli. Tereza tak každý den čelí nepříjemným urážkám ze stran místních, se kterým byli do té doby zadobře. Snažila se zkontaktovat s onou ženou, ale ta vždy nepochopitelně utekla. Agrese vůči Tereze mezi obyvateli roste. Na zahradě už dokonce našla buřt naplněný hřebíky. Je tak zoufala a má strach, kam až tato situace povede. Bojí se, aby se nemusela ze svého domu odstěhovat. Nyní si vyčítá, že tehdy jí její horká hlava nedovolila jen tak odejít.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama