63f8b5a6a594eblobid0.jpg

Růže nad zlato

Růžový olej je jedna z nejvzácnějších a nejdražších omlazujících a regeneračních kosmetických surovin na světě, který je účinný  již v pouhých pár kapkách. Růžová voda má silné antioxidační a antimikrobiální účinky. Ne nadarmo proto v kosmetice platí pořekadlo „růže nad zlato“. Ponořte se do omamné esence královny květin a vyzkoušejte luxusní pleťovou kosmetiku s omlazujícími účinky, která vás očaruje.
 
Poznejte kosmetickou řadu Růže od Manufaktury

Kosmetika s růží od české značky Manufaktura je inspirovaná tradicí a využívá příznivých regeneračních, omlazujících a zklidňujících účinků královny květin – růže. Kromě obsahu růžové vody či růžového oleje, najdete v této kosmetické řadě také mnoho ingrediencí přírodního původu. Produkty této řady jsou vhodné pro zralou pleť, ale pravdou je, že toho mají co nabídnout všem typům pleti. Skvěle fungují také jako účinná prevence proti prvním vráskám a předčasnému stárnutí.
 
Jaké produkty rozhodně stojí za vyzkoušení?

Pleťový elixír – protivráskový a liftingový krém pro zralou pleť, cena: 439 Kč
63f8b4e784581obrazek.jpg

Vyměňte svůj běžný pleťový krém za exkluzivní elixír pro den i noc a objevte tajemství věčného mládí. Pomáhá předcházet vzniku vrásek, poskytuje pleti liftingový efekt, mimořádnou hydrataci, ochranu, regeneraci a zvláčnění. Pleťový elixír ukrývá cenný růžový olej a další mimořádné rostlinné a omlazující ingredience včetně kyseliny hyaluronové 2. generace.
 
Omlazující protivrásková & liftingová maska na pleť a dekolt, cena: 489 Kč
63f8b5165daa4blobid0.jpg

Exkluzivní pleťová maska ukrývá výjimečný koktejl mimořádně účinných ingrediencí proti předčasnému stárnutí a představuje ideální omlazující péči. Dopřejte své pleti jedinečný dotek, který napomáhá mladistvému vzhledu, redukuje vrásky a poskytuje liftingový efekt, dlouhodobě a intenzivně hydratuje, zvláčňuje, zklidňuje a regeneruje. TIP! Při svých zkrášlujících rituálech nevynechte ani krk a dekolt.
 
Liftingové oční sérum Růže 3v1 – víčka, kruhy & váčky, cena: 479 Kč
63f8b52151a9eobrazek.jpg

Rozzařte své krásné oči! Exkluzivní komplexní oční sérum pro redukci vrásek, kruhů a váčků pod očima a lifting víček. Omlazení, osvěžení a rozjasnění. Omlazující lehké sérum na oči obsahuje pravý růžový olej, kyselinu hyaluronovou, kofein, vitamíny A, C & E a anti-aging extrakt z jasmínu a hlohu.
 
Kosmetika Růže & Vřídelní sůl je vyrobena v ČR s vysokým podílem ingrediencí přírodního a není testována na zvířatech. Originální design obalů a romantická vůně dělá z kolekce krásný dárek pro maminku, manželku, přítelkyni nebo kamarádku.

Více informací v prodejnách Manufaktura nebo na www.manufaktura.cz.
63f8b54360dacobrazek.jpg