5e3d37018982cobrazek.png
Exkluzivní masážní & tělový olej a Omlazující & liftingový pleťový olej se pyšní výjimečným složením, kterému ve formě oleje vévodí právě blahodárná růže.  Vzácný olej se získává se pomocí parní destilace okvětních lístků, které se obvykle sklízejí ručně a brzy ráno, než začne hřát slunce. Na získání 1 kg růžového oleje je potřeba 4-5 tun okvětních plátků. V pleťovém oleji se ukrývá kouzlo z cca 263 a v tělovém oleji cca 217 růžových lístků – což napovídá, že se jedná o opravdové kosmetické skvosty. Růžový olej je velmi aromatická látka, která má vynikající omlazující a regenerační účinky.

Omlazující & liftingový pleťový olej s cenným růžovým olejem a koenzymem Q10 (30 ml)
5e3d371cca9b2obrazek.png

cena: 429 Kč

Exkluzivní pleťový olej se pyšní výjimečným složením. Jeho receptura obsahuje mimo vzácného oleje také vitamin E, kterému se přezdívá vitamin krásy, silně antioxidační koenzym Q10 podporující správnou funkci kůže a snižující výskyt vrásek a extrakt ze světlice barvířské, který zlepšuje kvalitu pleti, zjemňuje vrásky, reguluje mimické vrásky a vypíná pleť. Směs rostlinných olejů (avokádový, makadamiový, jojobový) a squalane korunují do puntíku vyladěné složení tohoto krásou a mládím nabitého produktu.

  • Ingredience: růžový olej, koenzym Q10, jojobový, avokádový, makadamiový, slunečnicový a rozmarýnový olej, squalane, extrakt ze světlice barvířské, vitamin E
  • Účinky: omlazení a lifting pleti, regenerace a hydratace, reguluje výskyt mimických vrásek, urychluje hojení
  • Použití: Aplikujte večer na čistou pleť, nanášejte konečky prstů, jemným krouživým pohybem vpracujte do pokožky a nechte cenné přírodní, zkrášlující a omlazující ingredience vykonat svou práci.

Exkluzivní masážní & tělový olej s růží a cennými přírodními oleji (155 ml)

5e3d37ba36b58obrazek.png
cena: 295 Kč

Mimo omlazujícího a regeneračního růžového oleje obsahuje i další mimořádné přírodní oleje – jojobový, mandlový, makadamiový, avokádový, rozmarýnový a silně antioxidační koenzym Q10 podporující správnou funkci kůže.  Tělový olej zpomaluje stárnutí pokožky, chrání ji před okolními vnějšími vlivy a intenzivně ji hydratujte. Je ideální pro uvolňující romantickou masáž doprovázenou úžasnou vůní, která pohladí i Vaši duši.

  • Ingredience: růžový olej, jojobový, mandlový, avokádový, makadamiový, slunečnicový a rozmarýnový olej, koenzym Q10, squalane, vitamin E
  • Účinky: intenzivní hydratace, regenerace, výživa, předchází stárnutí pokožky a chrání ji před nepříznivými vlivy vnějšího okolí, ideální pro romantickou masáž
  • Použití: Jemnými krouživými pohyby aplikujte na suchou či vlhkou pokožku a nechte přírodní zkrášlující ingredience pracovat na Vaší krásné, hydratované a omlazené pokožce.

Zahalte své tělo do růží a vyzkoušejte na vlastní kůži staletími ověřené zkrášlující, omlazující a pečující účinky této překrásné květiny.

Více informací naleznete ZDE.
5e3d37f39f90fobrazek.png

Reklama