Tváří značky Rimmel je modelka Kate Moss, která představuje i novinky a trendy v jarním líčení této značky.

Přestože se Kate Moss chce uplatnit v nových sférách svého uměleckého působení, stále ještě velmi dobře ví, jak okouzlit celý módní svět.

Nyní přináší trik, jak toho dosáhnout velmi rychle a jednoduše, a to s úplně novým jarním líčením. Klasické jarní barvy jsou totiž letos stejně moderní jako výstřelky poslední módy.

Smíchejte třpytivé odstíny jemné svěží růžové a tmavší burgundské s elegantní zlatou a pohrajte si s kontrastem. Neodolatelného perleťového efektu dosáhnete díky třpytivým částečkám, které jsou obsaženy v očních stínech Metallic Stars s kuličkovým aplikátorem s velmi jemnou, pudrovou strukturou. Super městský vzhled je rebelský a něžný zároveň. Přinese sexy vzrušení do každodenního života, ať žijete v centru města, nebo kdekoliv jinde.

První dáma RIMMEL London – světoznámá top-modelka Kate Moss - to ví, a proto vám nyní prozradí, jak s novým jarním líčením od RIMMEL London dosáhnete takového elegantního a zářivého vzhledu jako ona.

Udělejte z jemné nevinnosti módní výstřelek

Pro každou úpravu tváře je třeba kvalitní podklad. Připravte si ho použitím barevně stálého a otěru odolného make-upu LASTING FINISH v odstínu, který nejvíc vyhovuje barevnému tónu vaší pleti. Ten potom zafixujte a lehce zmatněte jemným transparentním kompaktním pudrem LASTING FINISH. Tak dosáhnete dlouhotrvajícího a velmi přirozeného vzhledu pleti.

Moderně svůdné barvy jara začínají u praktických pudrových očních stínů METALLIC STARS s kuličkovým aplikátorem. Na celou plochu víčka naneste nádherně růžový odstín č. 014 – Star Kissed, který v oblasti pod obočím doplňte zlatou č. 012 – Gold Star. Pro jemné zvýraznění hloubky pohledu použijte burgundský odstín stínů na oči DUO EYESHADOWS č. 484 – Type of Romance, který naneste podél linie horních a spodních řas a rozetřete do ztracena. Pokud však máte ráda skutečný důraz, použijte ještě růžovo-burgundskou oboustrannou konturovací tužku Extreme Definition č. 009 – Pink Princess, anebo si vytvořte barevný „úlet“ se zlato-bronzovou č. 005 – IT Girl.
Takto upravené oči již jen dokončete ultra zhušťující řasenkou pro 5násobný dramatický efekt XTREME VOLUME v ultra černém odstínu č. 001.

Třešničkou na dortu pro vás a celé vaše okolí bude nová rtěnka a lesk 2v1 INFINITE COLOUR v jemné růžovo-hnědé barvě č. 040 – All Night Party, která odolá i těm nejtěžším zkouškám v podobě pití, jídla či vášnivého polibku. Nejdříve si na rty naneste barvu a poté transparentní lesk, kterým zároveň zvýrazníte a oživíte barvu.

A je to! Nový jarní „look“ je hotový a bylo to přitom tak jednoduché jako 1 – 2 – 3.

Vychutnejte si toto nádherné a svěží období a potom, až se bude blížit léto, opět očekávejte další trendy od Kate Moss z Londýna.

Kolekci RŮŽOVÁ NĚHA JARA zakoupíte v široké síti drogérií a parfumerií.

Lasting Finish make-up                                                   179 Kč / 209,- Sk

 

Lasting Finish pudr                                                         199 Kč / 235,- Sk

 

Pudrové oční stíny s kuličkou Metallic Stars                   145 Kč / 189,- Sk

č. 012 Gold Star - zlatá

č. 014 Star Kissed - růžová

 

Oční stíny Duo Eyeshadows                                             165 Kč / 189,- Sk

č. 484 Type of Romance – růžová/burgundská

 

oboustranná tužka  na oči Extreme Definition                 129 Kč / 149,- Sk

č. 005 IT Girl – zlato-bronzová/hnědá

č. 009 City Chic – růžová/burgundská

 

Řasenka Xtreme Volume                                                  175 Kč / 215,- Sk

č. 001 Black - čierna

 

Rtěnka Infinite Colour                                                       199 Kč / 249,- Sk

č. 050 Endurance - růžovo bordová

č. 040 All Night Party - růžovo hnědá