maxmara

Růžová je něžná, lichotí pleti a omlazuje. Tak proč si ji nedopřát celoročně. Třeba i teď na podzim. Vypadá skvěle na kabátech, šatech i svetrech, a krásně rozzáří pochmurné podzimní dny. Nevěříte?

Také patříte k ženám, které si růžovou s podzimem nedokážou spojit? Připadá vám, že se hodí lépe pro jarní dny a s podzimní barevnou paletou vůbec neladí?

Nebo jste pro každou změnu a ráda porušujete zaběhnutá klišé? Máte růžovou ráda a nevidíte důvod, proč byste se jí měla vzdávat jen proto, že se to někomu zdá divné? Pak bude pro vás tento článek skvělou inspirací, protože v něm růžové modely hrají prim.

Upřímně řečeno, také jsem byla trochu v zajetí konvence a říkala jsem si, že růžová patří spíš k jaru. Do té doby, než jsem se v jednom obchodě zamilovala do růžového huňatého svetru a nemohla bez něj odejít. Občas ráda vybočuji z řady a nosím barvy, které se pro určité období „vůbec“ nehodí. Třeba bílou v zimě. A stejně to mám i s růžovou. Ne že bych jí měla plný šatník, ale občas na tuhle zvláštní barvičku dostanu chuť. A jestli bych si koupila růžový kabát? Proč ne, kdyby mne okouzlil na první pohled?

Růžová má mnoho odstínů a každé ženě sluší jiný. Vyberte si ten svůj.

Růžová stejně jako ostatní barvy má své chladné i teplé odstíny, které ladí s tónem pleti. Většina Češek patří spíš k těm „chladnějším“ typům, takže jim sluší i „studenější“ růžová. Přirovnala bych ji třeba k malinové zmrzlině. Výrazným typům s černými vlasy a světlou pletí perfektně sekne sytá růžová, kterou známe pod názvem pink. Jemným blondýnám severského typu bude nejvíc lichotit růžová s nádechem do žluta.

Delikátní odstíny růžové představila ve své kolekci Max Mara a jistě stojí za inspiraci, co říkáte?

Jak jste na tom s růžovou vy? Nosíte ráda růžovou? Líbí se vám růžové modely z kolekce Max Mary?

Zdroj foto:facebook Max Mara

Čtěte také:

Bordó: Super barvička na podzim

Hledáte dokonalou kombinaci na podzim? Zkuste camel a denim

 

Reklama