Někdejší krasavec, australský herec Russell Crowe (44), je teď k nepoznání. Jen stěží v něm lze poznat přitažlivého gladiátora. Přibral totiž téměř třicet kilogramů kvůli novému filmu Body of Lies, kde hraje manipulativního šéfa CIA.

 

„No a k snídani si dám cheesburger," vzpomíná Crowe na dobu, kdy se film natáčel. Přinutil se i k tomu, že se doslova cpal sladkostmi.

 

Thriller z prostředí špiónů poprvé od roku 1995 svedl dohromady Leonarda DiCapria a známého australského bouřliváka. Crowe o tom říká: „Je to stejné jako minule, jenže Leonardo si teď už smí legálně objednat alkohol a není panic." Dodává také, že si nemohl pomoct a během přestávek v natáčení si na DiCapria pořád vymýšlel nějaké vtípky.

 

„Tak třeba jsem čekal, dokud se neposadí do křesla maskérky. Pak jsem k němu přišel, předstíral jsem, že kýchám, a zároveň jsem ho postříkal rozprašovačem, takže si myslel, že jsem kýchnul na něj."

 

Crowe se v rozhovoru také rozpovídal o svých synech, čtyřletém Charliem a dvouletém Tennysonovi. Říká, že od doby, co se stal otcem, skoro přestal pít.

 

„Pití se od té doby, co mám děti, prostě posunulo na jiné místo. Je spousta věcí, které už nedělám, protože bych pak neměl dost trpělivosti na syny. Když jsem s nimi, nechci se nervovat," dodal Crowe.
Reklama