V krásně vyhřáté kanceláři, obklopen milými lidmi, s plným e-mailem pozitivních zpráv utekl dnešní den jako voda. Děkuji vám a posílám odměnu.

Abych ty milé lidi uvedl na pravou míru. Jak již víte, jako jediný muž v redakci (programátoři se mezi muže nepočítají) jsem značně utlačován, někdy až na hranici zákona. Znáte to, dejte více než dvě ženské dohromady a utvoří zcela bezcitnou smečku.

A tak jsem poslední dobou šikanován. Tak třeba dnes, přes poledne jsem si šel zaplavat. Vrátím se a slyším „Kterej ty seš, že se tak šouráš?“ A poté – „Tak kdo tě zase předplaval?“ A za tím následoval hurónský smích.

A kdyby ty potvory věděly, jak jsem dnes v tom bazénu trpěl, když jsem ze všech sil bojoval o život a divoce máchal rukama, abych se posunoval vpřed, s pocitem, že mi to už celkem jde, a při pohledu vpravo jsem zjistil, že mne předplavává důchodce stylem ouško, tak bych jim už asi vůbec nesměl na oči.

No nic, tak jsem si postěžoval.

A nyní, koho odměním dvěma baleními Pigi čajů a dvěma láhvemi Božkov jemný speciál, z kterého se dá udělat ten nejlepší groček, jaký znám…

Mám to těžké, rozhodnout se musím.

A když si přečtete všechny dnešní novinky, tak zjistíte, že to opravdu není žádná legrace.

Tak tedy, odměna putuje za Samečkou za příspěvek Samečka vám projasní ráno

Gratuluji a děkuji za originální pojetí příspěvku!


Vy ostatní nezoufejte a zkuste přispět třeba zítra opět, nebo poprvé.

Téma je Fotky z letošní podivné zimy a provázet jím bude také potvora Lucie Paličková!

redakce@zena-in.cz

Krásný zbytek dne a nádherný večer plný tepla domova vám přeji!

Reklama