Tak jako ke gramofonu patří deska, ke stolu ubrus, k vlasům šampon, tak i k dalším výrobkům, které nás obklopují, patří nějaký ten doplňující předmět. Ten „doplněk“ pomáhá prvnímu vyniknout, udržuje ho v dobré pohodě nebo čistotě. Jde to spolu „ruku v ruce“.

 

Také si rádi kupujete kvalitní oblečení?  Máte rádi pořádné hrnce, které něco vydrží, a hlavně se můžete spolehnout, že se vám oblíbená omáčka nepřipálí?

 

Asi je jasné, že si svůj nejmilejší živůtek nebudete chtít vyprat v něčem, čemu nemůžete důvěřovat. Proto je dobře, že je zde akce, která volbu kvalitních přitahujících se výrobků podporuje. Pokud si zakoupíte kvalitní výrobky, můžete získat skvělé dárky!

 

Možná jste i vy narazili v obchodech na letáky či jste si všimli billboardu s jednoduchým heslem „Kvalita přitahuje“. Co pro vás znamená kvalita? Je pro vás důležitá? Máte rádi kvalitní věci, za které sice možná dáte více peněz, ale můžete se na ně spolehnout? Nabízí se příležitost zjistit, jak se kvalita s kvalitou přitahuje.

 

 

Akce s myšlenou „Kvalita přitahuje“ bude probíhat do 15. 6. 2005 vždy přímo v místě prodeje.
Její princip je velmi jednoduchý: při zakoupení definované kombinace výrobků: Persil 9 kg + Silan 2 l nebo Palmex 9 kg + Perwoll 2 l získáte navíc tričko značky Levi´s, při zakoupení čisticích prostředků nebo prostředků na mytí nádobí v hodnotě 149 Kč získá zákazník jako dárek výrobek značky Tescoma. O této akci se dozvíte pomocí informačních letáčků, regálových poutačů, plakátů a paletových dekorací přímo v prodejnách.

 

 

Do projektu jsou zapojeny tyto značky pracích a čisticích prostředků společnosti Henkel ČR – Persil, Palmex, Perwoll, Silan, Bref, Clin, Somat a Pur.

 

 

Reklama