Velice otevřený přístup k obsluze nahoře bez má čtenářka DeV. Ale zastává rovněž názor, že se jde buď najíst, nebo podívat na pěkného chlapa, proč to tedy kombinovat?

Když se člověk nestydí, proč by nemohl obsluhovat nahoře bez? To je názor čtenářky DeV...

„Kariéru bych tu rozhodně nerozjížděla“

Hezké ráno všem nahoře bez :)

Tak se teda musím přiznat, že mi se ještě bohužel/naštěstí nepodařilo do takového podniku vstoupit. No vlastně, ne, že bych o to stála - aby ke mně přišla slečinka s holkama bez a ptala se mě, co bych si přála. Ale dámy, ruku na srdce, která by se nepodívala na pěkně svalnatýho klučíka bez trička a jenom v boxerkách... nooo... tak a stačilo by, není po 22h:)

Stejně tam cíleně nezajdu... buď se chci najíst a nebo se chci podívat na pořádnyho chlapa, oboje mi nejde dohromady.
Přece si nenaslintám do jídla :) A když ho budu chtít vidět, tak ho mám doma a nebo si zajdu do „specializovaných“ podniků bez jídla, kde je to k vidění :)

Těm dámám popř. pánům nahoře bez, vůbec nezávidím... pokud vím, tak většinou, kde se taková obsluha nachází, nejde zrovna o nejvyhlášenější podniky a tudíž ta klientela (mužská) nebude zrovna slušná (nechci teda někoho urazit, pokud tam někdy zavítá). :)
Je snad jasné, že taková servírka si asi vydělá nějakou tu kačku navíc oproti „normální“ servírce, takže pokud se dotyčná nestydí a ty úchyláče dokáže zkrotit, tak proč se dřít za málo :)
Samozřejmě by ta slečna měla taky nějak vypadat...kdo by se tam chtěl dívat na věšáky.... i když, po těch pár panáčcích, to se může líbit kdekdo. K „dole bez“ se ani vyjadřovat nehodlám, to už jsme snad v jiné kategorii obsluhy :)

Nevím o tom, že by tam můj drahý zavítal, ale i kdyby, tak bych z toho vědu nedělala... pokud by tam samozřejmě nepoužíval nic ze svého těla než jenom oči!!! :)

Moje povaha rozhodně není taková, že bych měla v plánu zrovna rozjíždět svou kariéru v tomto oboru. Ať si každý dělá co chce, kde chce, je to jeho věc... nikoho nebudu odsuzovat (jenom si řeknu svůj názor na danou věc). :)

DeV

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama