Pletené rukavice se opět dostávají na módní scénu. Zvláště palčáky s žakárovým nebo plastickým vzorem můžou být skvělým doplňkem, který zahřeje nejen naše ruce, ale i srdce. Nevěříte?

m

Možná se také ptáte, co s načatým večerem. Už jste přečetla stohy knih, zhlédla desítky filmů, ale hledáte něco, čím byste zaměstnala ruce. Zkuste oživit pletení. Možná někde ve skříni nebo na dně zásuvky dlí jehlice a klubíčka vlny a čekají na vaše šikovné ruce.

Možná vás navnadí moje inspirace. Tedy, abych byla upřímná, není moje, ale vzala jsem si ji tak trochu za svou, neboť mi připomněla staré časy. Pletené palčáky, které jsme jako děti nosily na šňůrce, abychom je neztratily.

Zrovna nedávno jsem dostala jako dárek nádherné pletené palčáky, které ve mně probudily tuto nostalgickou vzpomínku. Jsou pochopitelně z „novodobého“ materiálu, který nekouše, vnitřek je pěkně „vystlaný“ teploučkou podšívkou, takže mi v takových rukavicích rozhodně nebude zima. (Pokud nezmoknu).

Zatím jsem je ještě nevytáhla, ale tyhle fotky mě docela dobře navnadily.

Pokud neumíte plést, nevadí, zkuste se podívat po obchodech a využít lákavých slev. Určitě nějaké podobné „exempláře“ objevíte.

Možná se vám bude hodit tato inspirace, protože pleteným rukavicím a zvláště palčákům opět svítá na lepší časy.

Foto: facebook Love for all seasons

Čtěte také:

To chce klid a ruce v teple. Vyrobte si rukavice ze svetru

Reklama