Takové trable teď prožívá čtenářka s nickem Átéčko. Když už sehnala pořádně teplé rukavice, přišla o zimní bundu, ktrerá zachutnala jejímu pejskovi. No, pejskovi, asi to musel být pěkný raťafák

Rukavice nosím, protože když je nemám, je mi hrozná zima. U nás je dnes po ránu -18 stupňů C. A to už se vám slepí nosní dírky, když se venku nadechnete. Tedy, pokud se nadechnete. N nás není jen chladno, ale teké nejvíce znečištěný vzduch v republice!

Pocit chladu v rukou jsem řešila různě. Zjistila jsem, že pomůže gingko biloba, užívaná alespoň několik měsíců. Zázvorový čaj zahřeje, ale jen na chvíli. Nebo dát si venku zmrzlé ruce na chvíli na holé tělo. Nezahřívám se sportem, ani alkoholem. Obojí je škodlivé, při mrazech a smogu.

Zkoušela jsem rukavice. Pak dvoje rukavice. Zahřívací termosrdíčko, které nosím s sebou v kapse. Ale konečně jsem si loni koupila kožešinové palčáky! V nich už mi ruce nemrznou.

palčáky

Ruce mám tedy v teple. Jenže včera mi můj nudící se psí miláček rozkousal zimní bundu...takže budu muset řešit teplo na tělo.

átéčko

A jé je, to je nemilé. Možná si váš pes řekl, že byste na sobě neměla tak šetřit akoupit si nějakou novou. A k těm rukavicím. Přesně takové palčáky jsem měla, ale bohužel, zbyla mi jen jedna. Jaká škoda, byly fakt super. Takže se můžeme domluvit, pokud náhodou ztratíte pravou, můžu vám ji doplnit do páru.

Napíšete mi také o svých rukavicích, nebo o tom, jakým způsobem si v těchto mrazivých dnech zahříváte ruce? Navlékla jste si konečně rukavice, i když je běžně nenosíte? Pošlete nám fotku svých nejmilejších rukavic?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama