píše naše čtenářka s nickem PBD. V rukavicích prý nemá potřebný cit. Což o to, tomu se dá věřit, ale co je přednější? Ve zmrzlých rukách přece také cit nemáte. Přečtěte si její příspěvek a udělejte si vlastní názor.

Dobrý den:) Já teda patří mezi ty lidi, co rukavice a ani čepici nepreferují. Je pravda, že sice jedny prstové pletené v kabelce mám, protože nikdy neříkej nikdy..:) Ale nepoužívám je, protože v nich nemám potřebný cit. A věčné nandavaní a sundavaní rukavic mě opravdu nebaví.

To raději schovám ruce do kapes a je:) Já nemám vlastně ráda ani rukavice pracovní, ráda vše dělám holýma rukama a když je třeba, tak si pak ruce namažu a je:) Chápu, že pracovní rukavice někdy mají opravdu své opodstatnění, a každého věc, kdy je využívá a proč:) Ale opravdu nedokážu pochopit, jak třeba někdo může mýt nadobí v rukavicích...Ale jsou vyjímky potvrzující pravidlo, kde rukavice nosím:)

A to při zimních procházkách nebo sportech:) A pokud to situace nezbytně vyžaduje, tak si nasadím i rukavice ochranné. Například při barvení vlasů  či práci s nějakou tou zuřivou chemickou látkou:)) 

A čepici taky nenosím. A to proto, že nemám ráda, že po sundání mi vytvoří opravdu nechtěný rozcuch, a to nechci:) Asi by to vyřešila tuna až dvě laku, ale to zas mám obavy, že už bych tu čepici nemusela sundat nikdy:)) Ale je jasné, že nepotřebuju mít zmrzlá ouška:) takže jsem velká milovnice dlouhých pletených šál, do kterých se zachumlám a uši jsou v bezpečí:))

Takže rukavice používám jen někdy, čepici nikdy a miluju šálu:) Má to někdo stejně jako já?

PBD

Milá PBD, určitě nejste sama, kdo nenosí čepice, to jsme se už dnes přesvědčily. A rukavice? Jenom cestou do práce jsem takových „šílenců“ s fialovýma pacičkama potakala několik. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam

Co vy na to, milé ženy-.in? Přiznáte se také k tomu, že chodíte bez rukavic a prostovlasá? Nebo vás už letošní mrazy přesvědčily, že lepší než paráda je teploučko? Napište nám o svém přístupu k teplým doplňkům. Ano, ne, nebo jen zcela výjimečně?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama