Po obrovském úspěchu z roku 2013 opět zavítá jeden z průkopníků holistického přístupu a celostní medicíny Dr. Ruediger Dahlke opět do Prahy. Povede tady dvě přednášky a seminář na témata Nemoc jako symbol a Strava pro klid v duši. Vstupenky jsou již nyní k dostání na portále Vstupenkov.cz.

dalhke

Přednášky na témata symboliky zdraví, role psychiky a jejího vztahu k tělu, nemoci a bolesti nebo řízených půstů a veganství, se setkaly s obrovským úspěchem už v několika evropských zemích. Konaly se například ve Francii, Německu, Francii ale také za oceánem. V České republice budou již po druhé.

„Je nám neskutečným potěšením, že stojíme za návštěvou tak velké a světově uznávané osobnosti terapeuta, jako je Dr. Dahlke. Věříme, že po úspěšné návštěvě pana Dr. Erica Pearla, jehož obě přednášky i semináře navštívilo přes půl milionu lidí, přinášíme něco, co nadchne dvojnásobek populace,“ říká Ctirad Hemelík, majitel „Open Mind“ agentury Felicius Media. 

Termíny jsou stanovené na 17. a 18. 9. 2015. „Je možné očekávat, že vstupenky zejména na dostupné přednášky se budou rychle vyprodávat. Proto zájemcům doporučujeme jejich včasnou rezervaci,“ doplňuje Hemelík.

Podrobný program a rozpis je možné si přečíst na stránkách, které byly k tomuto účelu přímo vytvořené www.dahlke.cz.

Reklama