Každodenní používání těchto pomocníků vyžaduje proto pečlivý výběr a důraz na kvalitu. Jen kvalitní koupelnový textil dokáže poskytnout komfort po relaxaci ve vaně, sprše, nebo po běžném mytí rukou.
5b83ca13abf8fobrazek.png

Osušky a ručníky z vysoce kvalitního froté vysoké gramáže se vyznačují hustým, precizně provedeným úpletem. Vynikají hebkým povrchem, maximální absorpcí a dlouhou životností. Potěší zejména alergiky, dětskou a citlivou pokožku. Lze je pořídit v pestrobarevné škále a umožnit jim, aby se staly součástí designu vaší koupelny.

5b83ca37b7563obrazek.pngKdyž už si pořídíte kvalitní zboží, je třeba o ně náležitě pečovat. Před použitím ručník nebo osušku vyperte nejlépe 2x při teplotě 40°C. Světlé odstíny snesou i 60°C. Smyčky zbaví prachových částic a zvýší se tak savost textilie.

Nejvhodnější na praní je prací gel. Je lépe rozpustný než některé druhy pracích prášků. Aviváž se nedoporučuje, obalí vlákno, a to poté ztrácí svou absorpční schopnost.

Při běžném používání ručníků se nedoporučuje zavěšování na háčky, ale osvědčeným tipem pro dokonalé proschnutí je koupelnový věšák.
 
Pro ručníky a osušky je nejlepší volné schnutí bez žehlení. Pro větší efekt nadýchanosti a jemnosti poslouží sušička. Sušení prádla na radiátorech topení je už minulostí. Tímto stylem sušení se vlákna textilií lámou a křehnou. Důsledek je jasný: znehodnocení třeba i dobrého materiálu.

Užijete si krásný pocit doteku čerstvě vypraného prádla. Je příjemné zahalit se do kvalitní, hebké a měkké osušky, která dokonale vstřebá vlhkost a zahřeje.
5b83ca655a158obrazek.png

Ručníky a osušky, které dosahují vysoké kvality a splňují přísné hygienické normy nakoupíte spolu s dalším bytovým textilem v e-shopu MKLuzkoviny.cz. Vyberete zde zboží, které lze libovolně kombinovat a vytvořit tak krásné dárkové sety za výhodné ceny.

Přečtěte si také:

Reklama