Luxusní koupelna si zaslouží luxusní vybavení. Důležitým článkem koupelny jsou kvalitní ručníky a osušky, které vám při každodenní relaxaci poskytnou dokonalý pocit pohodlí a navíc dodají luxusní koupelně útulný vzhled.

Podlehněte jemnosti egyptské bavlny

Ručníky a osušky z egyptské bavlny jsou jednoznačně tím nejlepším, co si do koupelny můžete pořídit. Jsou velmi příjemné na dotek, krásně savé a díky tomu, že se jedná o nejoblíbenější používaný materiál, také máte na výběr z nejširší řady barev a ozdobných bordur.

bavlna

Okouzlující bambusové ručníky

O bambusu je známo, že má díky své odolnosti přirozenou antibakteriální schopnost. Je dokonale měkký a také velmi savý a tyto své vlastnosti si i po letech stále zachovává. Bambusové ručníky a osušky se skvěle hodí i do koupelen bez oken, protože se v nich hůře daří bakteriím a pachům.

bambucke

Na vzhledu záleží!

Ručníky a osušky už dávno nejsou jen kusem funkční látky, jsou vnímány také jako jakýsi módní doplněk, který dodává koupelně útulný vzhled, nebo naopak extravagantní styl a nádech luxusu. Stačí si jen vybrat ten pravý a neokoukaný design a správně nakombinovat ty nejmodernější atraktivní odstíny, které budou krásně ladit s vaší koupelnou.

oranzzeleme

Jednobarevná klasika vs. nevšední extravagance

Nejste si jisti, zda do koupelny zvolit nenáročný jednobarevný styl nebo interiér vyšperkovat něčím extravagantním? Máte-li koupelnu zařízenou čistě a v jednoduchém stylu, vyplatí se umístit do ní ručníky a osušky, které celou místnost rozzáří a oživí svou neotřelostí. Naopak do bohatě zdobené designové koupelny je ideální barevně sladěný jednoduchý ručník, který vše jen jemně doladí a přidá na útulnosti.

mofdre

Luxusním ručníkům poskytněte luxusní péči!

Pokud chcete, aby si vaše ručníky a osušky udržely svěží vzhled po dlouhá léta, řiďte se instrukcemi na nášivce. Každý výrobce doporučuje pro své produkty jinou péči. Ručníkům a osuškám obecně škodí používání aviváže a sušení v sušičce na vysoké teploty. Sušte raději na čerstvém vzduchu a perte s kvalitním pracím prostředkem.