Škola s sebou nese mnohá dobrodružství. Třeba psaní. Nejdřív tužkou děti obkreslují tvary, písmena, pak začnou experimentovat s plnicím perem. Je téměř jisté, že ne vždycky se vše podaří a ejhle, kaňka je na světě. Pak už stačí málo, posunout rukávem tím správným směrem a inkoustová skvrna se snaživě vpije do bílého trika. Nebo soused z lavice zatřepe perem, aby si ho rozepsal, a na vaše dítě se snese inkoustová sprška.

 

Skvrna od inkoustu však nemusí potrápit jen školáčky. Plnicím perem píše ráda řada z nás, kvalitní značkové plnicí pero je dokonce vnímáno jako symbol úspěchu. Inkoust se však odstraňuje stejně složitě z bílé košile manažera jako z klučičího trička.

 

Podle starých zaručených rad na inkoust pomáhá směs citrónové šťávy, vody a soli. Nebo můžete zkusit inkriminované místo pokapat citrónovou šťávou a čpavkem. Někdy je prý účinný líh.  

 

Pokus a omyl. Jistota je nejlepší

 

Vsaďte na jistotu! Babské rady mají své opodstatnění, ale výzkumy odborníků vítězí. Unikátní receptura pracího prášku Persil Gold Plus obsahuje kombinaci látek, které spolehlivě odstraňují odolné skvrny nejrůznějšího původu, od mastných až po pigmentové. Jde o vysoký podíl bělících látek, patentovaný polymer Texcare a kombinaci nových enzymů.

 

Pokud narazíte na odolnou skvrnu od inkoustu, stačí jen zvýšit doporučenou prací dávku prášku Persil Gold Plus ze 100 g na 150 g a můžete se spolehnout, že vyndáte z pračky oblečení dokonale vyprané!

 

Řešením je tedy síla vědy síla vědy, respektive kvalitní prací prášek. A tím je na všechny druhy skvrn jedině Persil Gold Plus. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži (tedy prádlo). Navíc šetříte rodinný rozpočet, protože nemusíte kupovat již žádné další speciální odstraňovače skvrn.

 

Více na www.persil.cz

Reklama