Pokud není na dosah teplá voda a mýdlo, volíme při nutných vycházkách venku dezinfekční přípravky. Ty nám, jako i častější mytí rukou, způsobují nepříjemné popraskání a suchost kůže. Proto je důležité jim odlehčit a dodat jim náležitou péči, kterou si zaslouží.

Vybrali jsme pro vás 4 tipy na hydratační krémy, po kterých budou vaše ruce opět jako v bavlnce. Česká kosmetická značka Manufaktura dbá na vysoký podíl přírodních ingrediencí a veškeré výrobky jsou vyrobené s maximální péčí a láskou.

5e7cbd3189abdimage.png
Složení krému je plné hydratačních, regeneračních a zjemňujících přírodních zázraků v čele s výtažky z listu jahodníku a květu černého bezu, které doplňuje mandlový a makadamiový olej, blahodárné bambucké máslo, zklidňující panthenol a ovesný beta-glukan. Oblečte své ruce do pomyslných voňavých a pečujících rukavic, které je zjemní a ochrání.

5e7cbd434af4cimage.png
Zvláčňující krém na ruce obsahuje cenné přírodní ingredience pro jemnou, pružnou a ochráněnou pokožku: regenerační hroznový olej, hydratační glycerin a výtažky z grepu a pomeranče, unikátní bambucké máslo, cenný hydratační olej z makadamiových oříšků a hojivý a zklidňující panthenol. Lehounká, nemastná, rychle se vstřebávající konzistence příjemně umožňuje každodenní použití kdykoliv v případě potřeby.

5e7cbd51ac7a0image.png
Pěsticí krém na ruce, vhodný především pro zralou pokožku, proto obsahuje výživné oleje z mandlí a makadamových oříšků a unikátní bambucké máslo, které mají mimořádné zvláčňující a ochranné schopnosti. Hydratační růžová voda, olej z divokých růží a glycerin napomáhají předcházet ztrátě vody z pokožky. Krém na ruce je dále obohacen o vřídelní sůl, hojivý panthenol a zklidňující ovesný beta-glukan. Díky cenným přírodním ingrediencím tak podporuje hydrataci a regeneraci pokožky, dodává jí intenzivní péči, pružnost a ochranu. Podmanivá vůně s jemnými tóny růže zanechá pokožku nádherně provoněnou.

5e7cbd5f4842cimage.png
Obsahuje zvláčňující a regenerační meruňkový olej, ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pokožku. Receptura tohoto výživného krému je dále obohacena o bambucké máslo, které má mimořádné ochranné schopnosti, hydratační olej z makadamových oříšků, výživný hroznový olej, hojivý a zklidňující panthenol a glycerin. Krém má lehkou konzistenci, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Více novinek z kosmetického světa naleznete zde.
5e7cbd9e25242image.png

Reklama