Indulona rakytníková

Intenzivní krém na ruce a tělo s rakytníkovým olejem je určen pro podrážděnou a unavenou pokožku celého těla. Krém obsahuje výjimečně vysoký obsah oleje rakytníku, který zahrnuje vitaminy, karoten a minerální soli. Poskytuje vysoce regenerační a hojivé schopnosti díky pozitivnímu ovlivňování růstu tkání pro poškození pokožky. Navíc omlazuje, zabraňuje tvorbě vrásek a má antibakteriální účinky.
Cena: 49,90 Kč/ 85 ml

Tělové mléko Indulona meruňková

Indulona meruňková se zjemňujícím účinkem je vhodná pro citlivou pokožku. Obsahuje vitaminy skupiny B v meruňkovém oleji, které díky antioxidačním účinkům působí proti stárnutí, udržuje pleť mladou, pevnou a jemnou. Pokožce dodává zářivý, zdravě vypadající vzhled a krásně ji provoní. Neobsahuje parabeny.
Cena: 99,90 Kč/ 250 ml

Univerzální krém Indulona měsíčková

Krém Indulona měsíčková je vhodný pro namáhanou a podrážděnou pokožku. Krém obsahuje vitamin E a je obohacený o výtažek z měsíčku lékařského. Ten prokazatelně pokožku zklidňuje a regeneruje, má protizánětlivé účinky, působí hojivě na drobná povrchová poranění. Má nezaměnitelnou svěží vůni, která je stejná jako u tělového mléka. Krém je hutnější, dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty.
Cena: 49,90 Kč/75 ml

Více na INDULONA.CZ

Reklama