Tajemství krásných rtů Táni Pauhofové? AVON představuje novou rtěnku Ultra Color Bold, která obsahuje až o 50 % vícebarevných pigmentů. Vaše rty tak budou zářit sytou barvou a díky bohatému vyživujícímu složení budou i dokonale chráněné.

AVON

Rtěnka, symbol smyslnosti a elegance, ale také tajná zbraň v kabelce každé ženy. Vykouzlete oslnivý look s novou rtěnkou Ultra Color Bold, která obsahuje až o 50 % více pigmentů (oproti běžné rtěnce od Avonu) pro sytou barvu rtů.

AVONDíky vyživujícím olejům, vitaminu E a ochrannému faktoru SPF 15 budou vaše rty navíc dokonale chráněné. Dlouhotrvající hydratační textura a jemný lesk zaručí, že budete královnou i na konci letní party.

„Jsem velkým fanouškem rtěnek a téměř neustále mě můžete vidět s nějakým z červených odstínů,“ prohlásila Táňa Pauhofová, která si zamilovala rtěnku Ultra Color Bold v odstínu Red Extreme.

„Nová rtěnka Ultra Color Bold obsahuje zatím největší množství barevných pigmentů. Ty zajistí plné krytí na vašich rtech, které je nyní tak trendy,“ řekla Oficiální vizážistka AVON Markéta Feigel. „Pro dokonale vykreslené rty aplikujte štětcem, pro jemnější efekt vklepejte konečky prstů,“ pokračovala Markéta.

Náš TIP na pravý odstín pro vytvarování rtů:

- Úzké rty
Vyhněte se tmavým a jasným barvám, volte spíše jemnější a přirozené odstíny. Ideálně jsou broskvová, béžová či světle růžová.

- Plné rty
AVONVyzkoušejte výrazně a tmavší odstíny jakou je červená, rudá, fialová či růžová.

Průlom v noční péči o pleť: Hydratační pleťová maska Anew Clinical
Oblíbená prémiová řada přináší revoluční Hydratační pleťovou masku Anew Clinical, která spojuje jedinečné účinky nočního krému a hydratační masky v jednom!
Hydratační pleťová maska Anew Clinical s gelovou konzistencí obsahuje perličky s obsahem kyseliny hyaluronové a bambuckého másla. Díky této technologii jsou zaručeny dlouhotrvající účinky obou látek. Nová noční péče obsahuje také retinol, vitamin E a zelený čaj, který pokožku zklidňuje.
V klinické studii* 90 % žen potvrdilo účinky viditelné již po 10 minutách od aplikace, redukci viditelnosti jemných linek již po 1. použití a významný úbytek známek stárnutí.
*výsledky 48hodinové klinické studie S13-62 s 24 osobami

Parisian Chic: nová elegantní vůně ve stylu pařížské elegance
Paříž je město elegance, šarmu, módy a neobvyklých vůní. Nyní si jeho atmosféru můžete vychutnávat každý den!
Nová vůně od Avonu Parisian Chic EDP patří do cypřišově-ovocné kategorie a je tvořena elegantní směsí černé maliny, květů jasmínu a hebkého santalového dřeva.

Reklama