Snad pro každou ženu je každodenní ranní nalíčení samozřejmostí. Některá dává přednost důkladnému make-upu, jiná má zase radši jen takové lehčí a jemnější podtržení půvabů svého obličeje.

 

Ať tak či onak, rtěnka bývá nepostradatelnou tečkou na závěr každé maskérské práce. Bez dobře zvolené rtěnky zkrátka nejsme úplně „celé“. Dnes vám přinášíme skvělý tip na rtěnku  WATER SHINE FUSION, která  v sobě spojuje intenzivní barvu rtěnky a dokonalý lesk - barva vsazená do lesku. A to vše v jednom.

 

Maybelline New York tak odpovídá na potřeby svých zákaznic. Ženy vyžadují pohodlí. Nechtějí další vrstvu lesku na svých rtech, aby získaly vzhled podle svých představ. Nyní to mohou mít vše v jediném tahu s rtěnkou WATER SHINE FUSION - rtěnkou moderního a městského stylu. Funguje  ve dne i v noci, je vhodná pro každou příležitost. Pomáhá zdokonalit náš make up a šetří nám čas při líčení. WATER SHINE FUSION  je sexy, moderní a odvážná – vždyť také pochází z New Yorku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UŽ ŽÁDNÉ VRSTVY

Jedinečná technologie v sobě spojuje bohatou barvu a lesk, který vydrží dlouhé hodiny. Pigmenty se zrcadlovým efektem  se spojí na rtech v intenzivní barvu. Boostery pro zvýšení intenzity lesku a  silikon vytvářejí zcela novou dimenzi průzračného lesku. Zvláčňující látky udržují rty hydratované.

 

Tak co, nalákali jsme vás? Pokud ano, rozhodně neváhejte a tuto rtěnku vyzkoušejte. Uvidíte, že budete spokojené.

 

Reklama