5e5fc4e3cac8bobrazek.png
Kolekce Matte Legend spojuje tři profesionální triky v jedné jediné rtěnce: hydrataci, intenzivní barvu a maximální preciznost. Tyto triky umožňují milovnicím kosmetiky snadno a rychle dosáhnout profesionálního vzhledu, který překonává práci zkušených vizážistů.

Tajemstvím maximální preciznosti je exkluzivní hrot rtěnky, který připomíná tvar kosočtverce. Tento tvar je inspirován profesionálními štětečky a díky němu dosáhnete perfektního definování, konturování a vyplnění rtů. Kolekce Matte Legend je z dosavadních značek nejbohatší na pigment. Složení rtěnek obsahuje o 50 % více matné barvy než jiné rtěnky AVON a zajistí vám tak vysoce intenzivní barvu. O hydrataci, hladkost rtů a váš příjemný pocit se postará ultrahydratační podkladová báze, která uvnitř zamkne vlhkost i barvu, takže nepotřebujete žádnou další podkladovou vrstvu.
5e5fc4fd30f21obrazek.png
„Jako společnost odpovědná za jednu ze tří prodaných rtěnek jsme odhodláni pomáhat všem ženám dosáhnout toho, aby se cítily jako superstar, což je možné jen s dokonalým vzhledem rtů. Abychom dosáhli tohoto cíle, inspirovali jsme se technikami profesionálních vizážistů, protože ti vždycky vědí, jak vytvořit dokonalý vzhled,“ vysvětluje Pavel Bauer, oficiální vizážista Avonu.
5e5fc53a60e5eobrazek.png

Tato nová kolekce 11 vysoce intenzivních odstínů navíc přichází ve stylovém pouzdru se stříbrnými fazetami, které bude pýchou každé kabelky.
5e5fc50e8b0b4obrazek.png

Nová kolekce rtěnek je dostupná v aktuálním katalogu a na AVON.CZ

AVON-logo.jpg

Reklama