Vzpřímená postava, ladná chůze, vkusné oblečení, dokonale sladěné doplňky, dokonalá žena. Co dělá ženu ženou přitažlivou? Přirozenost, harmonie, ladnost, osobnost. Každý z nás má možnost projevit svoji osobnost, ukázat svůj styl. Vzhled je dorozumívací prostředek, vzhledem sdělujeme, jací jsme, na čem nám záleží, jaké jsou naše hodnoty.

Nejdůležitější okamžik v setkání dvou cizích lidí se odehraje během prvních pěti až deseti vteřin. V této chvíli za vás mluví váš vzhled. Co říká? Co byste chtěla, aby říkal?

Na vzhledu je důležitá harmonie. Harmonie stylu a osobnosti. Najděte oblečení, které vám nejvíce sluší, které koresponduje s vaší osobností, s vašimi zvyky. Doplňte to efektními maličkostmi a budete Dokonalá.

K takovým efektním maličkostem patří  třeba šperk nebo zajímavě nalakované nehty, nalíčení … třeba taková správná rtěnka barevně synchronizovaná s lakem na pěstěných prstících dokáže divy.  Zkuste třeba rtěnku Ultra Color Rich Lipstick od Avonu, je stylová, luxusní a přitom cenově přijatelná. Osahuje jemně mleté mikropigmenty, díky kterým se barva na vašich rtech uvolňuje postupně. Rtěnka se dokonale přizpůsobí vašim rtům, zvláční je, zjemní  a hydratuje a dodá jim syté a živé barvy – k zulíbání!

Lak na nehty použijte od stejné značky – to aby barva rtů i nehtů dokonale ladila. Lak je pružný a elastický, protože obsahuje polymery. Diamantový prášek dodá vašim nehtům pevnost a sílu, panthenol výživu. Dokonce se výsledná barva laku inteligentně přizpůsobí přirozené barvě vašich nehtů.

S touto výbavou už jste zpoloviny dokonalá – zbytek záleží na vás, až promluvíte.

Nezkažte to!
 

Více informací o výrobcích Avon najdete na těchto stránkách:

www.avoncosmetics.cz

 

 

Reklama