6477092ef1bd4obrazek.png

Často se prvním indikátorem stává to, zda produkty stavějí na přírodních základech. Kosmetika řadící se do udržitelné a ekologické kategorie se zpravidla těší větší zákaznické důvěře. Zároveň přírodní složky sladěné s nejnovějšími vědeckými poznatky a technologiemi poskytují pleti tu nejlepší možnou péči.

Skvělým příkladem symbiózy kosmetických a farmaceutických poznatků je nová řada přípravků Oriflame NovAge+. Její bioaktivační technologie pracuje v dokonalém souladu s přirozenými biologickými funkcemi pleti a hodí se i pro citlivou pleť. „Tato kosmetická řada má klinicky ověřené účinky již za dva týdny. Obsahuje čtrnáct nových produktů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. To znamená, že si můžete zvolit sérum, které pleť vypíná a zpevňuje, k tomu oční krém na projasnění těchto partií. Dále pak multiaktivní denní krém s výrazně omlazujícími účinky, a to buď s lehkou nebo hutnější texturou a také s SPF nebo bez něj. Péči o pleť by mělo předcházet její vyčištění novým čistícím gelem. Na noc použijeme noční krém. Každá rutina se skládá z pěti kroků a tento komplexní přístup představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Použitím těchto kroků dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti,“ přiblížila jedinečnost řady NovAge+ Lucia „Lussi“ Šenková, vizážistka a produktová specialistka Oriflame.

6477097fd2805obrazek.png

Rituály pro dokonalou pleť
Kromě pravidelnosti je klíčem k úspěchu i dodržení správného postupu péče, neboť produkty navzájem posilují své účinky. „S pravidelnou základní péčí o pleť doporučuji začínat již v adolescentním věku a postupem času přidávat další kosmetické produkty opět dle aktuálních potřeb naší pleti. Ty se na základě vnitřních i vnějších činitelů mění. Vedle přirozených změn v pleti vlivem stárnutí jsou jimi dále například změny počasí v průběhu roku, hormonální změny či například změna životního stylu a stravy,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Jana Housková, proč není v žádném věku dobré podceňovat péči o pleť. NovAge+ s měnícími se potřebami pleti již počítá a všechny produkty je možné mezi sebou libovolně kombinovat.
S výběrem toho pravého rituálu pro vaši pleť pak pomůže zcela nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti, který je k dispozici na webových stránkách Oriflame.

Online diagnostika pleti: 
64770a2a173f3obrazek.png

Novinky z NovAge+ si pochvaluje také Veronika Kašáková, ambasadorka Oriflame, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové. „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp.“

Ideální je si svůj rituál nakombinovat individuálně přesně dle potřeb vaší pleti. Lze si ale i vybrat z již předpřipravených 4 rituálů. Wrinkle Smooth pro viditelné vyhlazení pleti, Lift+Firm pro vypnutí pleti a obnovu kontur obličeje, Bright Intense pro redukci hyperpigmentace a známek stárnutí a Blemish+Age Defy zaměřený na aknózní pleť. Každý rituál zahrnuje čištění pleti, výživu v podobě séra, oční krém, denní a noční krém.

64770b63ed4f1obrazek.png

Vždy už jen s ohledem na životní prostředí
Ženy i muži kladou na své kosmetické přípravky opravdu nemalé požadavky. Kromě maxima přírodních složek vyžadují také anti-aging efekt a dbají na udržitelnost. Již naši předci dobře věděli, že právě příroda má ty nejlepší patenty na veškeré neduhy. Kosmetické společnosti si tedy zakládají na tom, aby přírodní složky byly získávány udržitelným způsobem a v duchu udržitelnosti neustále zlepšují i obalové materiály. To je samozřejmostí i u nové řady NovAge+ od Oriflame. Veškeré suroviny pro výrobu jsou získávány odpovědným způsobem, oplachovací produkty mají biologicky odbouratelné složení a velký důraz je kladen rovněž na obaly, které jsou vyrobeny odlehčené a z recyklovaných materiálů.

Chceme přece nejen mladou a svěží pleť, ale také planetu. Naslouchejme tedy tomu, co obě potřebují a podporujme jejich přirozené procesy obnovy. A jelikož krása vnější jde ruku v ruce s vnitřním rozpoložením, nezapomínejte ani na péči o své nitro.

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz
64770a5b4a8e8obrazek.png

Reklama