„Byla jsem zrovna s kamarádkou na lovu v baru a zaujal mě tam vysoký tmavovlasý chlap s neodolatelným úsměvem, který tam byl s kamarády. Dali jsme se do řeči a moc jsme si rozuměli. Od toho večera jsme si pořád psali, a nakonec došlo i na schůzky. Hned od začátku jsem věděla, že je Robert ženatý, ale to možné nebezpečí mě vzrušovalo ještě mnohem víc,“ tvrdí Jana.

6408670d24c3aobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Přestože původně šlo hlavně o sex. Brzy milenci zjistili, že jim na sobě opravdu hodně záleží. Robert se do Jany zamiloval, a když jí navrhl, že se kvůli ní rozvede, neprotestovala a jeho rozhodnutí mu schválila. Ještě před rozvodem se Robert k Janě nastěhoval.

„Už od společných prvních dní v jedné domácnosti jsem měla takové nepříjemné tušení, že to nebude nic pro mě. Několik let jsem byla zvyklá na svůj vlastní prostor a soukromí a najednou jsem měla v bytě zase muže s jeho smradlavými ponožkami a opranými trenýrkami. Každopádně jsem si řekla, že to nějak půjde, vždyť spolu nejsme zase tak dlouho,“ říká Jana.

Velmi záhy ovšem zjistila, že minimálně z její strany to nepůjde a nyní, nedlouho po jeho rozvodu, je pevně rozhodnutá se s Robertem rozejít.
„Zjistila jsem, že už asi nikdy nechci žít s chlapem. Mám ráda svůj klid a taky mě Robert docela omrzel. To napětí a tajné schůzky, když byl ještě ženatý, bylo vzrušující, ale teď pro mě ztratil veškeré kouzlo a tajemství a přiznám se, že už mě jednoduše nebaví. Je mi to hloupé, když se kvůli mně rozvedl, ale nedá se nic dělat. Přece nebudu předstírat, že ho strašně miluju a trpět ho u sebe doma,“ uzavírá Jana.

Zdroj: respondentka Jana

Čtěte také: