Koupit ho můžete za 299 Kč v síti parfumerií Marionnaud a výtěžek z každého medvídka putuje na pomoc, konkrétně na podporu centra Mamma HELP, neziskové organizace, která pomáhá ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám. Medvídek bude k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud od pondělka 5. listopadu 2018 až do Štědrého dne. Potěšte blízké rozkošným dárečkem a sebe hřejivým pocitem z dobrého skutku!
5bdc461c4eb88obrazek.png

Pomáhat druhým by měla být naše přirozenost. Zvláště v okolí Vánoc a celkově na sklonku roku shrnujeme naše úspěchy či neúspěchy, a i více myslíme na pomoc ostatním. Také je kolem nás řada charitativních akcí, jednoduchých cest, jak pomoci. Koupí rozkošného plyšového medvídka v Marionnaud uděláme hned dvojí radost – obdarovaného potěší roztomilý méďa a nás dobrý skutek.

Jedná se o naši druhou pomoc centru Mamma HELP. Velmi oceňujeme, co pro ženy, které si procházejí složitou léčbou, dělá a také se nám líbí, že organizace pomáhá nejen ženám, ale také rodinám a nejbližším v okolí. Mamma HELP je se ženou, která bojuje s rakovinou prsu od zjištění choroby, až po následnou pomoc s návratem do běžného, každodenního života,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud.

Charitativní medvídci budou v síti parfumerií Marionnaud k dostání od 5. listopadu 2018 až do Štědrého dne (24. prosince) nebo do vyprodání zásob.
5bdc463cbb268obrazek.png

Reklama