HariboZatočte s nudou a udělejte si den o něco veselejší. Jakmile ochutnáte měkké želatinové bonbony Mega Roulette od společnosti HARIBO, roztočí se ruleta plná ovocných chutí ananasu, pomeranče, citrónu, jahod, malin a černého rybízu. Ať už zvolíte kteroukoliv z příchutí, určitě si bonbony HARIBO Mega Roulette oblíbíte. Při výletech na kole nebo jen tak cestou do školy či do práce, jistě zpestří volnou chvíli Vám i Vašim přátelům. Díky praktickému balení se bonbony hodí do každého zavazadla a nebo jen do kapsy.

„Ovocné želatinové bonbony HARIBO Mega Roulette patří k našim oblíbeným stálicím,“ uvádí Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Stejně jako u ostatních cukrovinek HARIBO na nich naši zákazníci oceňují především špičkovou kvalitu a skvělou chuť prověřenou mnohaletou tradicí,“ dodává Rostislav Němec.

HARIBO Mega Roulette - ovocná směs, na kterou si můžete vsadit

HariboAť už jako sladkost mezi jídly, odměna, ideální společník pro cestování nebo jen tak na chuť – želé kolečka chutnají znamenitě. HARIBO Mega Roulette  jsou na trhu k dostání ve 45 gramovém balení. Toto praktické balení po osmnácti kusech přináší vyvážený mix svěžích ovocných chutí ananasu, pomeranče, citrónu, jahod, malin a černého rybízu.

Haribo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARIBO Mega Roulette,  MOC 14,90, Kč (0,69 EUR)

 

 

 

 

Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO – Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka“  - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou  jako HARIBO „Zlatý medvídek“ – „Goldbären“.  Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci“ jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“.

Reklama